Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen egy lánynak korai a...

15 évesen egy lánynak korai a szüzesség elveszítése?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 12:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Írják az előzök h várj 18-20 éves korodig. de mi értelme? attól talán jobb lesz a szex ha 18 évig tartogatod a szüzességed? azért mert szexuálisan aktív vagy nem azt jelneti hogy ribanc is, és ettől nem fogsz kiégni.

ha úgy érzed hogy igen, akarod, szerintem semmi akadálya.

2011. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

uccso, 15 évesen még testileg sem fejlődött ki, szellemileg meg pláne nem..


Legalább azért várjon egy kicsit, semmivel nincs elkésve..

2011. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Mennyire örülök, h nem ilyen anyám van, mint itt a pampogók...

Egyébként 16 évesen vesztettem el a szüzességem, 1 év járás után, most 22 vagyok, és egyáltalán nem bánok semmit, jobban nem is alakulhtatott volna ez a dolog....

2011. máj. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Savanyú nekik a szőlő. Valószínűleg csak a "nagy erkölcs" van az életükben, amire büszkék lehetnek, és ezért hirdetik, hogy mennyire fontos 120 éves korig várni az elsővel. Képmutató majmok :)
2011. máj. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

valaki 18 évesen sem érett...

egyébként ehez nem érettség kell, hanem csak jó felfogás. mert valaki 20 évesen is gondolkozhat rosszul.

2011. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Chuck ***** válasza:

Nem, ne várjon 120 éves koráig Te begyepesedett idióta.

Csak 14-16 évesen veszett sok fogalma lehet a dolgokról, meg érett is lehet....(De megint megkérdezem, hátha szelektíven olvasol, és azt látod amit akarsz...minek tesznek fel ilyen kérdéseket interneten akkor?? gondolkodjon el, beszélje meg otthon, ne itt osszák az észt 14-16 évesen, mintha olyan nagy tudósok lennének..)

Elárulom..10 embert megkérdeztem a kedvetekért, akiknek ennyi idős lányuk van...8 azt mondta, hogy elsőnek olyan pofont adna neki, hogy a széket magával vinné, aztán meg beszélgethetnek, hogy miért......Bár ezt lehetne magyarázni, hogy erkölcs...nem értitek mi a "" problémánk" azzal,h 15 évesen elveszíti....

2011. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre csak azt lehet, mondani, h mindenki olyanokkal barátkozik, mint amilyen maga. Egy normális szülő nem keverne le egy pofont a lányának, amitől elszáll, ha ezt a lánya meg akarja beszélni vele.... De legyél csak büszke magadra. (Sajnálom a gyereked)
2011. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
ez igaz, egy normális szülő azért nem pofont adna, hanem érdeklődne hgy történt a dolog, hogy védekeztek stb...
2011. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Chuck ***** válasza:

Ne engem sajnáljatok, magatok.

Amúgy meg nincs gyerekem...

Ha lenne meg beszélném vele tény, de nem azt mondanám, hogy ha azt mondja 14-15 évesen, hogy szexel...h jól van csináld csak....

2011. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Neked csak gratulálni tudok...


Miért ne lehetne érett valaki 15 évesen ehhez? Pont annyit tudok erről a dologról, ami szükséges ahhoz, hogy ne legyen baj belőle. Védekezünk a párommal, egyszer volt gond és akkor is tudtuk, hogy mit csináljunk...


Attól, hogy te nem tudsz elképzelni egy kölcsönös tiszteleten és bizalmon alapuló anya-lánya kapcsolatot, attól még ne írd le azokat, akik közt megvan ez a kapcsolat.


Valamint a gyakorikerdesek.hu arra van, hogy megkérdezzünk másokat olyasmiről, amit nemtudunk, vagy amiről mások véleményére kíváncsiak vagyunk, és elmondjuk a saját véleményünket. Én ezt tettem.


a "beoltott" 15 éves lány.

2011. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!