Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor optimális a szüzesség...

Mikor optimális a szüzesség elveszítése?

Figyelt kérdés
arra gondolok, h ti mikor estetek át ezen és h megbántátok-e h korán avagy "rossz" emberrel történt? köszönöm előre is :)
2008. aug. 18. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 22 évesen veszítettem el és abszolút nem bántam meg :) Nem hiszem hogy lemaradtam volna bármiről is.
2008. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Most 20 vok, 13és fél voltam, egy olyan pasival aki(tudtam róla) nem szeretett, kihasznált, a haverjai elött szégyelt. Azért feküdtem le vele mert nagyon akarta és azt hittem h így majd szeretni fog. Hát nem. De a lényeg még hogy nagyon szar volt az ágyba, gyorstüzelő volt, és mellékesen egy idióta. De tanultam belőle, onnantól kezdve nem hagytam h kihasználjanak. Örülök h ilyen korán történt meg velem, én tanultam belőle, bár a másik oldaláról meg bánom, mert utána volt még egy pasim, nagyon rövid ideig, de utána egy olyan pasival jöttem össze akivel azóta is hihetetlen jó a szex, és jó lett volna h ha inkább vele veszítem el a szüzességem. Mindenki azt mondja hogy nem kell elsietni, ebbe van vmi igazság, de én meg azt mondom h mindenkinek saját magának kell eldöntenie h akarja-e és felkészült-e már rá. Én akkor úgy éreztem h kész vok rá, most is úgy gondolom h akkor kész voltam rá.
2008. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
16,5 évesen vesztettem el, olyannal akivel már 13 évesen is megtettem volna, tökéletesen bíztam benne, 4 hónapnyi járás és 5 év ismerettség után. Az hogy mikor és kivel optimális, nagyon emberfüggő. Van aki 12-14 évesen is elég érett testileg-lelkileg, és megfelelő kapcsolat van mögötte egy olyan emberrel aki szintén elég érett hozzá és megbízható (tudok olyanról aki 12 évesen már 3 éve járt a fiúval s 16 évesen még mindig együtt voltak, osztálytársam szülei pedig 11 éves koruk óta vannak együtt), akkor nem érzem hogy korai lenne. Van aki 25 évesen sem érett meg rá, vagy csak nem a megfelelő partnert választja, mert a szerelemtől nem látja hogy egy link, álszent, hazug disznó aki csak meg akarja dugni, akkor korai / nem optimális. Ezen kívül még mindig jobb 15 évesen olyannal akit szeret az ember, s vigyáz rá, törődik vele, még ha nem is maradnak együtt soká, mint 20 évesen egy langyos vagy alkalmi kapcsolatban.
2008. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor optimális, amikor szerelmes vagy, és stabil kapcsolatban vagy, de lehetőleg 15 felett legyél.
2008. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Én 16 éves koromban veszítettem el az akkori barátommal, akivel akkor 4 hónaposak voltunk, még másfél évet utánna együtt voltunk. Akkor a legoptimálisabb ha már elég érett vagy hozzá, és megvan a megfelelő pasi/csaj hozzá.
2008. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen h ilyen őszinték vagytok...pedig nem mindenkinek könnyű erről beszélni...nővérem mindig azzal traktált fiatalabb koromban, hogy egy olyan fiúval veszítsem el akit szeretek mert ez később meghatározhatja a szexuális életem, akkor hülyeségnek tartottam és mindig elcsitítottam, de aztán végülis nem bántam meg h így történt, mert egy olyan pasival akit nem szeretek elsülhetett volna nagyon rosszul is.../mellesleg 18 vagyok és nemrég történt meg ;) /
2008. aug. 18. 13:56
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ha teljes mértékben szeretitek egymást, testileg, lelkileg, akkor bármikor :) de lehetőleg 15 felett:) sztem az ideális az 18-25 év között
2008. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, én nem rég tettem meg, és nem bántam meg :D Nemsokára 17 leszek:)
2008. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

16 és fél voltam (9hónapot várt rám) és azóta együtt vagyunk :) Most 19 múltam ő 23.

Mi az elsők vagyunk egymásnak mindenben (csók, szex...) Szeptembertől lehet összeköltözünk :)


Akkor optimális amikor úgy érzed h felkészültél rá. Az én szüleim meg akarták nekem szabni h csak akkor feküdhetek le a barátommal ha elmúltam 18, de persze ők se lehetnek mindíg velünk :) A szüleim csak a 18 szülinapom után tudták meg. Keresztanyám mindenben mellettem volt (főnővér) és ő megértett minket. És persze mi előre is gondolkodtunk: védekeztünk :)

Ha valaki valamit nagyon akar, és elszánt akkor úgyis megteszi :)

2008. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
na gratulálok nektek ;) ilyet is ritkán hallani... ;)
2008. aug. 18. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!