Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor optimális a szüzesség...

Mikor optimális a szüzesség elveszítése?

Figyelt kérdés
arra gondolok, h ti mikor estetek át ezen és h megbántátok-e h korán avagy "rossz" emberrel történt? köszönöm előre is :)
2008. aug. 18. 13:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor optimális amikor már ugy érzed hogy te felkészültél rá,szereted a barátodat áés tudod hogy ő is szeret téged és biok benne.Szerintem annyit érdemes várnod hogy legalább 2-3hónapig legyetek együtt a barátoddal és csak utána kerüljön sor a sexre azért hogy jobban megismerhesd...mindenépp legalább várj mig min.15 leszel....én 16 évesen vesztettem el és nem bántam meg,azóta is 1ut vagyunk:)te is jól gondold meg mielőtt oylansmit csinálnál,nehogy utána megkelljen bánd!
2008. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Köszi, de látod nem vagyok ezzel egyedül :) az előttem szóló is vele van még :)

Semmi sem lehetetlen.;)

2008. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
én 15. szülinapom előtt másfél hónappal vesztettem el, 5hónapot várt rám a srác,szerettük egymást és ő volt az ideális még vissza gondolva is :) Már nem vagyunk együtt,de szép emlék... most 2hét és 17 leszek :)
2008. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 voltam, pár nap múlva lettem 18 :) Mi is elsők voltunk egymásnak ilyen téren (akárcsak egyik korábbi hozzászóló esetében), és ez tette az egészet még varázslatosabbá :) Ideális kor: mindenkinek mást jelent :) Mikor igazán úgy érzed :) Én nem tervezgettem ilyesmit, de megcsapott Ámor nyila :)
2008. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

15 és fél éves voltam, mikor a barátommal elveszítettem három és fél hónap együtt járás után. Mi voltunk egymásnak az elsők, ő ekkor 16 és fél éves volt. Egyáltalán nem bántam meg, ő sem. Azóta már eltelt majdnem három év, a barátom leérettségizett, én kollégista maradtam, de lehet, hogy most kiköltözöm hozzá :)


Szerintem mindenkinek máskor optimális. Attól függ, hogy mennyire érzed magad érettnek erre, képes vagy-e rá, igazán szereted-e a párod, és ha már a pettingen túl vagytok (megismertétek egymás testét, és már nem vagytok szégyenlősek egymás előtt)


Remélem segíthettem valamit :)

2008. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30 évesen!
2019. nov. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!