Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen egy lánynak korai a...

15 évesen egy lánynak korai a szüzesség elveszítése?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 12:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
26%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:01


Tudod, mai tizenévesekben semmi tartás nincs!!!


Nekem ne mondja azt, hogy fiatal meg ilyenek! A kérdezőnek sincs semmi tartása, és erkölcse sem. Ahogy a többi tininek sem. De utána ne jöjjön az a kérdés, hogy terhes lettem, segíts, meg abortusz...


A nagy élvezetben elfelejtjük az esetleges következményeket... Jójó védekezni, meg hasonló, ám akkor is túlságosan a szex körül forog a világ...


Mert 15 évesen nehogy azt higgyétek, hogy érettek vagytok.. még 18 évesen sem sokan.., jóformán még gyerek vagy.

2011. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
51%
sok okoskodó. semmi közötök ki-mikor és teljesen egyénfüggő a vélemény.! igen is attól függ h a kapcsolat és a két személy milyen érett rá, mit terveznek a jövőben. most ha megteszi.. és netán 60 év múlva is együtt lesznek, akkor miért lett volna ez baj? ha meg szétmennek és megbánja az ő dolga.. de akkor is szerelmes volt. :) ezt felejtettétek el, csak az erkölccsel jöttök.. nem Te szabod meg kibe és mikor szeretsz bele :| illetve ha már több éve együtt vannak.. semmi gáz nincs abba ha elkezdenek egymás iránt érdeklődni.
2011. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Chuck ***** válasza:
33%

Irigykedik a halál, bár lehet lenne mire...

14:19-el tartok, nem is fejtegetném igazából miért van nagyon is igaza...őszintén meg ez a csaj meg srác dolga...

De ha megkérdeznék 10 szülőt, valószínűleg 7 olyan tockossal jutalmazná az ilyen ötletet, hogy még 10 évig gondolni se merne nagyon rá......

2011. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
NAGYONNNNNNNNNNNNN KORAIIIIIIIIIIII HA MÁR MOST ELVESZTED A SZŰZESÉGED MIT TARTOGATSZ KÉSÖBBRE ?????
2011. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

imádom ezt...

mindenki tolja a dumát, hogy 15 évesen korai meg minden.

én sem vagyok már szűz, 15 éves vagyok és egyáltalán nem bántam meg... nemértem, h miért zavar ez mindenkit. lefeküdtem a barátommal egy hónap után, mert szeretem és azóta is együtt vagyunk. sosem gondoltam arra, hogy "menőzésből" veszítsem el... és én nem siettettem a dolgot, hanem egyszerűen kívánam és nem akartam tovább várni... ennyire egyszerű, miért nem lehet ezt felfogni?

2011. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Chuck ***** válasza:
0%

Szerintem meg Te 15 éves fejjel ne nagyon oszd már a "sütni valót", hogy mi jó és mi nem.

Valóban semmi közünk hozzá, hogy ki mikor tömi meg mint a libát...

Csak akkor mi az **** **** kell feltenni ilyen kérdést?

Otthon le ül anyuci elé, elmondja, hogy ez a pálya, problem? Lehet adnak olyan arcsimogatást neki, hogy megborl, a második verzió meg, hogy azt mondják nyugodtan..ez az amit kötve hiszek..

2011. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:16


Neked sem volt tartásod...

2011. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

azért mert szerelmes vagyok a páromba és lefeküdtem vele, ezért én rossz ember lennék? együtt vagyok vele még, most voltunk 5 hónaposak. én ezzel senkinek nem ártottam. sokmindennek utána olvastam ezzel kapcsolatban. nem kérdeztem olyanokat, hogy "mi az az esemény utána tabletta?" meg h "terhes lehetek-e, ha nem bennem megy el, de nem használunk óvszert?"

én készne éreztem rá magamat lelkileg. pont. anyu tud róla. örülök, h nekem olyan anyám van, akivel őszinte lehetek, mert ezzel a felfogással csak azt fogjátok elérni, h a gyereketek nem fog elmondani nektek semmit.

2011. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Chuck ***** válasza:
0%

Akkor áruljátok már el mi a faszomnak irkálnak be ilyeneket? sikítani tudnék az ilyenektől..Meg ha nem ránk tartozik, akkor szintén mi a bűnnek ide írjátok?

A másik meg, hogy ez a jó módszer, valóban..." 10 évesen kislánynak: még nem dugott meg senki?? nagyon el vagy késve azzal, hogy még szűz vagy...gyorsan keress magadnak 1 barátot és ne tétlenkedjetek"..

Amúgy anyukádnak add át üdvözletem, és egy kézfogást Gratulációval! köszi.

2011. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
31%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:52


Ki mondta, hogy rossz vagy????

Másról van szó itt, amire 15 évesen fogggalmad nincs...

2011. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!