Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan találok így társat?...

Hogyan találok így társat? 23/L szűz

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, gátlásos lány vagyok, aki nehezen oldódik fel. Volt már kapcsolatféleségem és csókolóztam már, de ezen kívül semmi több.

Nem vagyok átlagos. Nem szeretek bulizni, divatról vagy sminkről csacsogni. (Természetesen nem hanyagolom el magam, szeretek csinosan öltözni, de nem ez tölti ki a gondolataimat.)

Nagyon vágyom már egy társra, de ha nem bújok ágyba azonnal, dobnak. Nincs már olyan férfi, aki hajlandó várni azért, akit szeret? Nincs már olyan, aki még értéknek tekinti a szüzességet? Nem akarok várni a házasságig, erről szó sincs, csak tudni akarom, hogy ő a megfelelő személy. Ahhoz viszont idő kell, hogy megismerjem.

Kilátástalannak érzem a helyzetem. Van esélyem boldognak lenni a mai világban?


2011. ápr. 4. 18:12
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Neeeemmmm! Félre értettél! :D

Nincs senkim....pasim meg végképp nincs!


A "Esetleg lánnyal?" cimű válaszomat lefordítva úgy értettem hogy Te esetleg lánnyal nem-e?...szóval érted!? :D :P (érthetőbben leszbikus vagyok).


Tudom, milyen az mikor az ember nem tud ismerkedni, nem tud úgy megnyílni egy másik ember előtt s ezzel úgymond nem sokra megy! Én is ilyen voltam régen. Aztán idővel ezt kinőttem, s mostmár ugy gondolom hogy "aki mer az nyer! Természetesen ez se jön be mindig! :D


Én mindenesetre sok szerencsét s minden jót kívánok neked!

22/L

2011. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Jujj, bocsi 22/L XD tényleg nagyon félreértettem... szóval ilyen pasi nem létezik, kár.

És nem, nem vagyok leszbi :)

2011. ápr. 4. 22:13
 33/40 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond! :D

Biztos létezik még ilyen pasi a világon!

Valahol mindenkinek van egy nagy Ő, nagy (N)Ő!


Próbálj meg minél több emberrel ismerkedni.

Suliba, házibuliba, összejöveteleken, vagy ha esetleg jársz valami tanfolyamra, vagy hobbira (tánc, zene, színjátszókör stb), internet (bár azzal óvatosan).

22/L

2011. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
ismét a második válaszoló: Most már tényleg nem értelek. Itt is van egy rakás rendes gyerek, akiknek nem számít, hogy szűz vagy, elfogadják, értékelik, de nem, neked olyan kell, akinek számít. Egyáltalán miért idegeskedsz ezen, ha nincs senki, akit te annyira tudnál szeretni, amennyire te ezt mástól elvárnád? Csak kell valaki, aki szeret téged, és számít neki, hogy szűz vagy? Nem a szerelmet kell szeretni, hanem az embert. És nem elveszíteni kell a szüzességed, hanem odaadni annak, aki szeretsz. De nem akarok túl magvas lenni, elég mára.
2011. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
Miért nem jársz valamilyen vallásos közösségbe? Minden városban vannak egyetemista közösségek. Ott biztosan találnál neked megfelelő fiút tucatszám. Melyik városban laksz?
2011. ápr. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

"a és utóbbiaknak ne hangoztasd, hogy a szüzesség érték, mert számukra nem az."


Hülyeség, nekem pl. számítana, pedig ateista vagyok (még megkeresztelve sem vagyok, nem is leszek). Az más kérdés, hogy a kérdezővel jó eséllyel hamar összezördülnék, ha személyesen ismerném. Minden szándékom ellenére sem tudok nem lekezelő lenni a vallásos emberekkel. :/ És szinten minden szándékom ellenére sem nagyon tudok változtatni azon, hogy a vallások (különösen az ábrahámi vallások: zsidó, iszlám, keresztény) felé erőteljes gyűlölettel fordulok. :/ Ezt a pontot leszámítva hasonlóképpen gondolkodok én is. Feláll a szőr a hátamon a celebektől, a divatmajmolástól és a plázacicáktól.


f/21

2011. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Azt hiszem, félreértettük egymást. Azt próbáltam elmondani, hogy olyan pasit keresek, aki elfogadja és értékeli a szüzességemet (nem olyat, akinek számít hogy az vagyok-e). Talán rossz volt a szóhasználatom, ugyanis akikkel eddig összefutottam, azt mondták, hogy "legyél túl rajta", meg hogy "felesleges várni, mert nincs értéke a szüzességnek". Vagyis nekik abszolút semmit nem számított az egész. Az ilyeneket pedig kerülni akarom.


Egyébként talán nem is a szüzesség a lényeg. Ha nem lennék az, akkor sem feküdnék le olyannal, aki nem jelent semmit, vagy akivel nem vagyok együtt egy bizonyos ideje.

Annyi a különbség, hogy mivel az első előtt vagyok, jobban tartok tőle, jobban átgondolom, mert nem akarom megbánni.

2011. ápr. 5. 16:11
 38/40 anonim ***** válasza:

Kedves 12:34 "Hülyeség, nekem pl. számítana"!

Itt "és utóbbiaknak ne hangoztasd, hogy a szüzesség érték, mert számukra nem az."


Elismerem, általánosítottam, s te vagy a kivétel. Még azt is hazudhatnám, hogy valójában csak kívülállóként írtam le egy egyre elterjedtebb embertípust: azt, amelyik szarik rá, hogy szűz-e a partnere. De én tovább merészkedek: egyetértek velük. A modern társadalomban kevés értéke van a szűzességnek.


Egyúttal tiszteletben tartom a hitet, különös tekintettel az általad felsorolt ábrahámi vallásokra. Noha én nem vagyok vallásos, megvetem azokat, akik megvetéssel beszélnek a vallásos emberekről.

2011. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Fequez válasza:

Hidd el, hogy sok olyan pasi van, akiknek nem a tucat egyen plázaribik jönnek be, hanem az ilyen lányok, mint Te. (Ilyen pasi vagyok én is.)

Tanácsként annyit tudnék mondani, hogy ha tetszik egy hasonló visszahúzódó srác, akkor nyugodtan menj oda hozzá beszélgetni - tuti, hogy nagyon fog örülni neki és talán jobban zavarba lesz, mint Te -, adj olyan jeleket amiből tudja, hogy bejössz neki. (Nálam ez működött.) És onnantól már minden mehet a maga útján. :) Találkozások, sétálások, randik, csókok...

De ha szeretnéd priviben elmesélek mindent!

Sok szerencsét és ügyesen! :)


25/f

2011. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj mindenkinek eljön egyszer az igazi, általában. Amúgy szerintem büszkeség szűznek lenni húszon évesen
2011. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!