Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan találok így társat?...

Hogyan találok így társat? 23/L szűz

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, gátlásos lány vagyok, aki nehezen oldódik fel. Volt már kapcsolatféleségem és csókolóztam már, de ezen kívül semmi több.

Nem vagyok átlagos. Nem szeretek bulizni, divatról vagy sminkről csacsogni. (Természetesen nem hanyagolom el magam, szeretek csinosan öltözni, de nem ez tölti ki a gondolataimat.)

Nagyon vágyom már egy társra, de ha nem bújok ágyba azonnal, dobnak. Nincs már olyan férfi, aki hajlandó várni azért, akit szeret? Nincs már olyan, aki még értéknek tekinti a szüzességet? Nem akarok várni a házasságig, erről szó sincs, csak tudni akarom, hogy ő a megfelelő személy. Ahhoz viszont idő kell, hogy megismerjem.

Kilátástalannak érzem a helyzetem. Van esélyem boldognak lenni a mai világban?


2011. ápr. 4. 18:12
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
itt a baj szerintem az, hogy egy viszonylag visszahúzódó amolyan "otthonülős" srác kellene neked, de mivel erre a típusra nem feltétlen jellemző a kezdeményezés te pedig ahogy írtad visszahúzódó gátlásos vagy, így nehéz az összetalálkozás. sok pasi van aki értékelne és várna rád, ha tetszel neki, csak valahogy össze kellene velük botlani....
2011. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:
Ha azonnal agyba bujsz akkor utanna fognak dobni.
2011. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Hát igen, kedves második válaszoló... az a bajom, hogy mindenki sz*rik rá, pedig szerintem fontos. És tudom, hogy vannak még, akik úgy gondolkodnak, mint én.

Egyébként, ha olyan egyszerű lenne lazán venni az egész párkapcsolat dolgot, valószínűleg most nem írtam volna ide ezt a kérdést.

Lehet, hogy nem is jó kérdést tettem fel. Inkább azt kellett volna kérdeznem, hol találom azokat, akiknek számít, akik türelmesek.

Egy másik kérdés válaszai között találtam rá egy gyöngyszemre. Egy lány írta, hogy a párja várt, azt mondta "nekem nem a tested kell, hanem a lelked". Így a lány idővel boldogan adta mindkettőt.

2011. ápr. 4. 19:59
 24/40 A kérdező kommentje:

Bocsánat, már annyi mindent olvastam itt, hogy kicsit összekuszálódtam. Az én kérdésem válaszai között van az a bizonyos gyöngyszem.

Üzenem a lánynak: úgy irigyellek :)

2011. ápr. 4. 20:07
 25/40 anonim ***** válasza:
jársz templomba akkor?csakmert ugye ott hát elenyésző számú fiatal van de azok akik mégis járnak oda nem azért vannak ott mert hétvégén unatkoznak hanem mert elütnek a "mai fiatalok" fajtától
2011. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Kedves lany!

Nagyon is helyes a gondolkodasod!!!

Orvendek,hogy ennyire megfontolod a dolgokat es van olyan fiu,aki olyan amilyet szeretnel!

A baj csak az,hogy meg kell keresni:P

Tulajdon keppen neked ezzel van gondod,hogy felsz megkeresni.

Legyel aranyos,rendes,megerto,kihivo(kisugarzasilag,itt nem ribancra gondolok).Csakis azt a fiut hagyd kozeledni,akit ugy erzed,hogy igazan nem banod meg h kozeledjen es nem sunyi,nem hazug,nem iszakos,nem bulizo stb! Sok sikert :)

2011. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Miért is irigyelsz? :D


Egyébként ha valaki valakit szeret akkor képes bármeddig várni a másikra. Ha valaki képes azért a párjával szakítani mert nem kapja meg akkor amikor ő akarja, akkor az nem is szerette igazából!

Hidd el vannak még olyan emberek akik megbecsülik az ilyen lányokat amilyen Te vagy!

Sokkal értékesebb az a nő aki nem egyből ugrik be valaki ágyába. Sokkal jobban megbecsülik azt a nőt aki nem rib@nc módjára viselkedik.

S azt hiszem ezt a férfiak nevében is mondhatom.

22/L

2011. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
tudok olyat aki a hazzasssag utanig vart egy lanyra, se szex se csok csak puszi es het evig voltak eggyutt mielott egybekeltek volna. A lany kb 30 koruli volt.
2011. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Járok templomba, de ott nincsenek korombeli srácok.


Lehet, hogy félek is keresni. Az egész párkapcsolatosdi és ami vele jár... kicsit megrémít, mert feszengek, nem tudom, hogyan kezeljem a helyzetet. Nem hiszem, hogy van srác, aki ezt megértené. Az, hogy "ne izgulj" meg "próbálj lazítani" nem segít.


Kedves 22/L azért irigyellek, mert sikerült egy kedves és rendes srácot kifognod. Igazán szerencsés vagy! :)


Jujj, a legutóbbi már durva. Azt már túlzásnak tartom.

2011. ápr. 4. 21:07
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bőven ilyen srácok csak nem a nők kedvencei mert inkább egy bunkóhoz mennek oda mint a "luzer geek pistikéhez". Nekem is idő kell hogy megismerjem a lányt. Ennek az az eredménye h "jah nem léptél, legyünk csak barátok". De azért ezt a "megkapod a testem" felfogást is túlzásnak tartom. Nem "megkapásról" kéne szóljon ez, nem egy kiló cukorról beszélünk hogy tessék itt van. Az egésznek a szeretetről kéne szerintem szólni, arról hogy szeresd a másikat és akkor nem lesz olyan érzésed hogy "odadod a tested" csak hogy szereted őt.. (24/f).
2011. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!