Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan találok így társat?...

Hogyan találok így társat? 23/L szűz

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, gátlásos lány vagyok, aki nehezen oldódik fel. Volt már kapcsolatféleségem és csókolóztam már, de ezen kívül semmi több.

Nem vagyok átlagos. Nem szeretek bulizni, divatról vagy sminkről csacsogni. (Természetesen nem hanyagolom el magam, szeretek csinosan öltözni, de nem ez tölti ki a gondolataimat.)

Nagyon vágyom már egy társra, de ha nem bújok ágyba azonnal, dobnak. Nincs már olyan férfi, aki hajlandó várni azért, akit szeret? Nincs már olyan, aki még értéknek tekinti a szüzességet? Nem akarok várni a házasságig, erről szó sincs, csak tudni akarom, hogy ő a megfelelő személy. Ahhoz viszont idő kell, hogy megismerjem.

Kilátástalannak érzem a helyzetem. Van esélyem boldognak lenni a mai világban?


2011. ápr. 4. 18:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs már olyan férfi, aki hajlandó várni azért, akit szeret? Nincs már olyan, aki még értéknek tekinti a szüzességet?"


..de van de van de vaaaan!!!

2011. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Van. Én is szűz vagyok, 24 éves férfi létemre. Én sem szeretek "bulizni". Divatról és sminkről még sosem csacsogtam, de majd kipróbálom. Ha bányarém lennél, akkor is akadna férfi, aki szeretni tud téged.
2011. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

majd találsz


és igen, "de van" :)

2011. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, hogy hol nézelődsz. Ezek a nagyon vagány vagyok "férfik" csak d*gni akarnak. Nézz szét a visszahúzódó srácok irányába :) Hajrá! NE ADD FEL!!
2011. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Hát, arra ne várj, hogy a szádba repüljön a sült galamb.


Ha otthon ülsz egész nap valami romantikus regényt olvasva, nem nagyon fog senki rád találni, mert nem adsz rá esélyt sem.


A minimum az lenne, hogy valami társkeresőre felregisztrálsz. Persze nagy kiábrándulás lesz, de a semmittevésnél minden jobb. Talán 100ból 1 pasi normális lesz aki rád ír.


Sok szerencsét!

2011. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
77%

Mintha csak barátnőm írta volna. Ő is ugyan ilyen. Sajnos ő is sok pasinál próbálkozott de egyik sem vette komolyan. Vagyis azután a perc után, hogy megmondta, hogy csak az eljegyzés után akar lefeküdni a sráccal. Sajnos ő sem találta meg az igazit(egyenlőre) Ő 25Éves lesz. De nem adta fel a reményt. Bulizni nem jár, nem iszik nem dohányzik. Igazi jó kislány. De jár különböző programokra, mint például színház, táncestek, ilyenek. Az ismerkedés is oké nála, de sajnos elég bunkó pasikat fogott ki. De az én párom nagyon türelmes volt. 10hónapig voltunk együtt és csak eztán feküdtünk le. megmondta, hogy ő nem a testemet akarja, hanem a lelkemet is:) Megkapta mind2őt.

22/l

2011. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
40%
Van olyan férfi. A vallásosak és a világibbak között egyaránt. Előbbiek között szintén sok a szűz, de ha jól értem, te nem ezek közül akarsz társat találni. Ők a házassági előtti szexet elutasítják. Utóbbiak, ha úgy érzik, megéri, megküzdenek érted. De 2-3 hónapnál tovább azért ne húzd, mert akkor úgy fogják érezni, hogy hülyét csinálsz belőlük és hogy nem bízol bennük. Ja és utóbbiaknak ne hangoztasd, hogy a szűzesség érték, mert számukra nem az. Egy vallásos számára talán az, de a "mai világban" (ahogy te is írod) nem a szűzesség, hanem a tapasztalat, a talpraesettség az érték.
2011. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Nem várom a sültgalambot, próbálkozom társkeresőkön, meg az egyetemen is. Az a helyzet, hogy nem nagyon vesznek észre (pedig állítólag aranyos arcom van).

Akik azt mondták, hogy van még srác, akinek érték a szüzesség... köszönöm, ez ad egy kis reményt. Hol találom meg őket? Nem igazán van ötletem.

Egyébként magam is hithű vallásos vagyok, csak nem a bigott fajtából. Igenis vannak vágyaim, ennek ellenére nem alacsonyodom le odáig, hogy összefeküdjek az első jöttmenttel csupán azért, hogy "tapasztalatot szerezzek".

2011. ápr. 4. 18:30
 9/40 Gmara válasza:
74%

Higgy benne, hogy valaki értékelni fogja az elveidet.

Sajnos a világ a könnyű kalandok, gyors kapcsolatok felé orientálódott el. Te csak maradj olyan, amilyen vagy, de járj nyitott szívvel, lélekkel a világban, és eljön:)))

Kívánom neked a legjobbakat.

2011. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Hogy hol találsz? Bárhol. Igen, pl. egyetemen (én is egyetemista vagyok), pl az utcán, pl. a sarki közértben, vagy az esőerdő mélyén. Ott vagyunk minden kilométerkőnél...
2011. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!