Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan találok így társat?...

Hogyan találok így társat? 23/L szűz

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, gátlásos lány vagyok, aki nehezen oldódik fel. Volt már kapcsolatféleségem és csókolóztam már, de ezen kívül semmi több.

Nem vagyok átlagos. Nem szeretek bulizni, divatról vagy sminkről csacsogni. (Természetesen nem hanyagolom el magam, szeretek csinosan öltözni, de nem ez tölti ki a gondolataimat.)

Nagyon vágyom már egy társra, de ha nem bújok ágyba azonnal, dobnak. Nincs már olyan férfi, aki hajlandó várni azért, akit szeret? Nincs már olyan, aki még értéknek tekinti a szüzességet? Nem akarok várni a házasságig, erről szó sincs, csak tudni akarom, hogy ő a megfelelő személy. Ahhoz viszont idő kell, hogy megismerjem.

Kilátástalannak érzem a helyzetem. Van esélyem boldognak lenni a mai világban?


2011. ápr. 4. 18:12
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

:D remek, mindenhol ott vagytok...

Majd odamegyek minden szembejövő pasihoz, hogy "Helló, értékeled, hogy még szűz vagyok?"

Sosem találkoztam még 20 év fölötti szűz sráccal. Csodálkozom is, hogy itt a gyakorikérdéseken mennyi van.

2011. ápr. 4. 18:43
 12/40 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz lesz, de rá fogsz találni arra a srácra akivel tényleg igazán szeretni fogjátok egymást, csak tényleg nyitottnak kell lenni a világ felé.


Tudom, hogy közhely, de próbálj mindig kicsit magabiztosan viselkedni. Ha valaki rádrivall, hogy miért úgy csinálod azt amit, akkor vágj vissza, hogy azért mert te így gondolod jónak. De azért ha a másik ötlete jobb akkor arra is nyitottnak kell lenni.


Szóval az alapviselkedés az ami fontos, ha félénk vagy, akkor a többség csak ki fogja használni.


üdv,

23f

2011. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk lehet, hogy nem azzal kellene kezdeni, hogy szűz vagy. Ez csak neked ilyen fontos, mindenki más szarik rá. Ne görcsölj rajta ennyit, érezd jól magad. (km-köves voltam)
2011. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
és egyben a második válaszoló is.
2011. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem zavar hogy 18 vagyok, küldj egy levelet ha van kedved ismerkedni:)
2011. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
34%

Esetleg lánnyal? :P :D

22/L

2011. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
Melyik megyében laksz?
2011. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:

Én is pont ilyen vagyok csak fiúban, de nekem volt már egy 2éves kapcsolatom, ami nem rég ért véget a távkapcsolat miatt. Amennyiben megmondod melyik megyében laksz, akkor talán írok rád egy privát levelet, ha nem vagy túl messze hozzám. 1év együttlét után feküdtünk le először, szóval én tudtam várni. Bár így már, hogy van kis tapasztalatom biztosan nehezebben tudnám türtőztetni magam. :)

22/F

2011. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
Ha gondolod írj privit ;) 18F
2011. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
A sok 18évessit már :D
2011. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!