Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves vagyok, és még szűz!...

18 éves vagyok, és még szűz! Egyszerűen nem jön össze, próbálkoztam, nem találok komoly csajt! Szeretnék már növel lenni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Csajozz be!
2009. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
ha csak nővel akarsz lenni akkor kereshetsz bármilyen csakjt ...sokan vannak akik bevállalnak egyájszakás kalandokat...viszont ha szerelmes szeretnél lenni az nem egyszerű
2009. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Ahhoz, hogy nővel legyél, nem kell komoly csaj, sőt....

Az egyéjszakásokat lényegre törő férfias(!!!) de kedves és vágyakozó szöveggel tudod felszedni.


Ha komolyat szeretnél, akkor meg várd ki, amíg jön. Semmi gáz nincs, ha még szűz vagy 18 évesen, feltéve, ha érzed ennek az értékét. Ha amiatt vagy szűz, mert fogalmad nincs, hogy kell "felszedni" a csajokat, na, az hímnemű létedre elég gáz...

2009. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom neked, hogy rendes nőt keress, aki szeret is, és akkor neki is adhatod a szüzességed, és forditva (:

Ráadásul ha szerelmes is, akkor nem igen kell tartanod a szingliségtől =)

2009. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép dolog szerintem a szüzesség tartogatása a "nagy szerelemnek" akár lányról, akár fiúról van szó. Persze relative, ki mikor érzi azt, hogy ez az a nagy szerelem... Általában mindig az aktuális kapcsolatban van a nagy Ő. Én bolond fejjel odaadtam magam 16 évesen az akkori barátomnak, mondjuk 3 évig együtt is voltunk. De most, az új kapcsolatomban élve, megbántam, inkább a mostaninak adtam volna, hiába vagyok már 19 éves, szívesen vártam volna, ha előre tudom.

Ha csak szexelni akarsz, akkor elmész a legközelebbi discoba vagy szórakozóhelyre, udvarolsz pár percig egy 13-16 éves lánykának, aztán viheted a mosdóba. Sajnos a legtöbb mai kislány már így működik.

Ha szeretkezni akarsz, akkor keresgélj tovább :) És korodtól függetlenül, inkább az idősebb lányok felé kacsingass, én a fiatalabbakban nem bíznék. Bár köztük is akad kivétel természetesen. És hidd el, ha egy lány szeretni fog téged, nem lesz ciki az, hogy még szűz vagy. Lehet, hogy ő már nem az, de mindenképp plusz pont, saját tapasztalat :P

2009. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
16%

Szerintem elsőre menj el egy prostituálthoz. Mondd el neki, hogy neked ez lesz az első, tanítson meg, hogy jó a lányoknak (a saját működésedet gondolom amúgy is ismered).

Utána a lányokkal kapcsolatban is nagyobb lesz az önbizalmad.

2009. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát a megkérdezéshez nem kell prostihoz menni azt bármelyik barátjától illetve bnőjétől megkérdezheti ha közelebbi kapcsolatban áll velük...amúgy szerintem az elsőt nem pont egy prostival kell átélni
2009. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne nagy durranás egy prostival,persze jót kúrni velük is lehet,de nem az a legjobb:-) Ha csak szexelni szeretnél,én mégis inkább egy igényes prostit ajánlok neked,nem 13-15 éves tinilányokat akik már több faszt fogtak mint kilincset.
2009. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!