Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves fiú vagyok. Még nem...

21 éves fiú vagyok. Még nem volt komoly kapcsolatom, és szűz vagyok. Hány ilyen fiú van még rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Lett volna és lesz is lehetőségem szexelni, de mind olyan lány aki egyáltalán nem érdekel. Olyan lánnyal akarom elveszíteni, akivel kölcsönösen szerelmesek vagyunk egymásba. Voltam már szerelmes, tudom milyen érzés, és nagyon hiányzik, pontosabban nagyon szeretném ha lenne valakim aki viszonozná. Természetesen a szex is hiányzik, de nem annyira mint egy normális párkapcsolat. Nehezen ismerkedek, elég zárkózott vagyok. Fogalmam sincs, hogyan tehetnék szert egy ilyen lányra.


Az ideíró fiúk közül hányan járnak hasonló cipőben? Mi a véleményetek? Lányok, ti mit gondoltok erről?


2009. ápr. 19. 17:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
lany vagyok, en egy honap mulva lettem volna 22, amikor elveszitettem a szuzessegemet a velem egyidos parommal, neki is en voltam az elso. Egyikonkkel sem volt semmi gond, csak kivartuk a megfelelo tarsat es alkalmat.
2009. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
semmi gond ezzel, aki vár kivár..
2009. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
79%
nincs gond vele, de szerintem nincsenek sokan így.. nincs szégyenli való vele, de büszke se lennék rá
2009. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát a mai igen felgyorsult világban azért majdnem fehér hollónak számítasz ... Mondom ezt azért mert amikor a 3-dikos gimis osztály szinne egésze rendszeres nemi életet él, akkor nekem kicsit furcsa, vagyis nem találkoztam még ilyennel, de ezek szerint van.
2009. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Én lányzó vagyok és ebben a cipőben járok. Itt annyian írnak ilyeneket és akkor mindig írják, hogy én is, meg hogy dettó, nem is értem miért nincs még gyakorikerdesek/tarskereso. Viccet félre téve, fel a fejjel, bízz magadban, egész biztos van olyan lány akit szeretni tudsz és viszont is szeret. Sajnos nehéz ez a szerelem dolog, engem már szerettek, én is szerettem, de a kettő még nem fedte egymást sosem. Sajnos. :( Sok sikert neked, nem vagy egyedül, ezt ne feledd!
2009. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Én 21 éves lány vagyok. A barátikörömből 2 srác van ugyanilyen helyzetben, mint Te. Az egyik 20 éves, a másik 21. Szerintem semmi gond ezzel!!! A Te életed, ne úgy éld ahogy azt mások teszik, vagy ahogy elvárják a "nagy okosok". Mindenki a maga életének a kovácsa. Ha Te így látod jónak, és természetesnek, hogy azzal legyen az első akit igazán szeretsz (ami nagyon helyes és példamutató magatartás) akkor cselekedj így. Csak az miatt ne feküdj le akárkivel, mert, hogy már mindenki más elveszítette a szüzességét!!! Kit érdekel?? Mindenki azt csinál amit akar, és ez mind legyen tőlünk független cselekedet. A sors úgyis összehoz a megfelelő lánnyal... (ez elől senki nem "menekülhet") :) Ne aggódj!

Linda

2009. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Sok ilyen fiú van még, és mindegyik cikinek érzi, holott nem az, csak a 14 éves nyomorék emós idióták között!
2009. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Én is majdnem ilyen korban jártam. Nekem is lett volna lehetőségem mással, de. És jobb hogy nem, mert olyan lánnyal történt, akivel együtt is tudtunk lenni nagyon nagyon hosszú ideig.


itt a nyár :) a lányokon kevesebb a ruha. Minden párnélküli párt keres. Ébred fel :)

2009. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
a j kimaradt, bocs
2009. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
84%
En 22/L vagyok.A paromnak 24évesen én voltam az elsö,míg ö nekem a 4.parom.Két éve együtt vagyuk es boldogok!!!
2009. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!