Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves fiú vagyok. Még nem...

21 éves fiú vagyok. Még nem volt komoly kapcsolatom, és szűz vagyok. Hány ilyen fiú van még rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Lett volna és lesz is lehetőségem szexelni, de mind olyan lány aki egyáltalán nem érdekel. Olyan lánnyal akarom elveszíteni, akivel kölcsönösen szerelmesek vagyunk egymásba. Voltam már szerelmes, tudom milyen érzés, és nagyon hiányzik, pontosabban nagyon szeretném ha lenne valakim aki viszonozná. Természetesen a szex is hiányzik, de nem annyira mint egy normális párkapcsolat. Nehezen ismerkedek, elég zárkózott vagyok. Fogalmam sincs, hogyan tehetnék szert egy ilyen lányra.


Az ideíró fiúk közül hányan járnak hasonló cipőben? Mi a véleményetek? Lányok, ti mit gondoltok erről?


2009. ápr. 19. 17:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%

Már meg ne haragudj de egy nagy barom vagy!


Ha azt írtad volna, hogy 21 éves vagy és kezed lábad kitöröd a sexért de nem jön össze akkor azt mondanám lúzer és még azzal járnál jobban.


Tök szép, romantikus elképzelés, hogy majd a nagy "Ő"-vel elveszted a szüzességedet. Csak a valóság majd 99%-ban az lesz, hogy találkozol a nagy "Ő"-vel (aki ugye ideális esetben 2x éves lesz), eljön az ideje, hogy lefeküdjetek aztán beégsz, mert nőt még csak képen láttál. A csaj meg lelép. Mert valljuk be, igen kicsi rá a sansz, hogy találsz még1 ilyen romantikus alkatot magad mellé...


Tehát összefoglalva inkább sexelj, szerezz tapasztalatot és akkor később se lesz gond.

2009. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%

De nagyon igazad van!


Csak olvasok basszus és csodálkozok. Amikor ennyi idős voltam, ha 1-2 hónap eltelt, hogy nem volt senki, se csaj, se barátnő akit lehetett szeretni és szexelni vele, már majd megvesztem. Kerestem a lehetőséget az alkalomra. És nem csak mi fiúk voltunk így, hanem a lányok is. Persze nem fűvel-fával, de azért elég gyakran lehetett egyáltalán nem kurv@$ csajokat találni, akik szerettek volna szeretni, szerettek volna egy srácot maguk mellé és egy kukit, a puncijukba.

Nem volt ebben semmi rossz, akkoriban így működött a világ. És nem csak én gondoltam így, hanem kb mindenki.

2009. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
utolsó kettővel értek egyet.. ott állsz majd 25 évesen és azt se tudod eszik vagy isszák a nőket.Nem csak a szexre értem,a párkapcsolatokra is. Nem ciki,de hátrányod lesz belőle az biztos. (kösz a lepontozást) Vehetnéd kicsit lazábbra a figurát,ismerkedj,legyél nyitottabb ,járj el otthonrol,szolits meg lányokat. Adj esélyt egy kevésbé idilli kapcsolatnak is.
2009. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igaza van mindenkinek. Megpróbálom megtalálni az arany középutat. Köszi a válaszokat. Aki akar persze nyugodtan írjon még :)
2009. ápr. 19. 21:10
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem Te vagy az egyetlen, nyugi:) Én is egycipőbe járok veled. 21 vagyok és se komoly kapcsolat (sajnos), se egyéb :) nem történt. De nem izgulok, mert eljön egyszer a mi időnk is......
2009. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
ooo sztem nm az szamit meddig vagy szuuz a lenyeg az h olyanal veszitsd el akit igazan szeretsz es ha megtalalod a parod csk akkor veszitsd el es vele;)ez szep es tixteletre melto dolog;):D XD
2009. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

20 éves csajszi vagyok. 16 évesen vesztettem el a szüzességemet, de nem voltam szerelmes a srácba! Azóta már ezerszer megbántam, és nagyon sajnálom hogy nem 'tartogattam' magam a nagy Ő -nek!


Semmi gond nincs ebből! Akkor lesz igazán felejthetetlen, akkor lesz igazán szép és szenvedélyes, amikor egy olyan lányt találsz aki nélkül élni sem tudnál! Nem lesz hátrányod ebből, hogy még nem szexelsz! Sok sikert kívánok!

szija

2009. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!