Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25-26 év feletti férfiak...

25-26 év feletti férfiak titeket mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtöknek ti lennétek az első férfi az életében?

A páromnak még nem mondtam mert nem tartunk még ott. De nem tudom mi lenne a reakciója és kicsit félek ettől, hogy mikor és miképp mondjam na és persze hogy mit szól hozzá..

L/21


2011. ápr. 1. 14:05
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Ajaj, hát ezt megszívtam. 26/N vagyok és szűz. Hú, akkor gyorsan be kell újítanom jó pár férfit... Na és hány pasival feküdjek össze, hogy kellőképpen "kiélt" legyek, és nehogy valaki emiatt ne akarjon felségül venni?


:D :D


No comment. Ha valakinek emiatt nem kellek, hát akkor az annyit is ért.


Egyébként attól, hogy még nem feküdtem le senkivel, volt azért több férfi az életemben, szóval nem érzem azt, hogy hű de nagyon lemaradtam volna valakiről. Nem érzem, hogy boldogabb lennék, ha le is feküdtem volna velük. Ja, de, mert akkor legalább kellőképpen "ki lennék élve". Pffff.

2011. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!