Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25-26 év feletti férfiak...

25-26 év feletti férfiak titeket mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtöknek ti lennétek az első férfi az életében?

A páromnak még nem mondtam mert nem tartunk még ott. De nem tudom mi lenne a reakciója és kicsit félek ettől, hogy mikor és miképp mondjam na és persze hogy mit szól hozzá..

L/21


2011. ápr. 1. 14:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen lányt szeretnék, már nagyon unom hogy mindegyiknek én vagyok a tizen x-edik az ágyban...
2011. ápr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Tuti nem jarnak ilyen lannyal.
2011. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ugyan lány vagyok, de azért válaszolok:)

Szóval nekem két férfi volt az életemben, az első fiúval vesztettük el együtt, és azon kívül még egyszer voltunk együtt, és utána sajnos megszakadt a kapcsolatunk..(rájött már hogy nagy marha, de késő..). Aztán összejöttem a tinikori nagy szerelmemmel, ő még szűz volt, sőt senkit nem is mutatott be otthon, mert úgy volt vele, hogy a szülőket csak annak a lánynak mutatja be, akit igazán szeret, és a szüzességét sem hajlandó bárkivel elveszíteni. Nos én ezt tudtam mikor összejöttünk, az első öröm az volt, mikor alig 1 hónap után bemutatott náluk:) Ezután jött a következő nagy dolog, 4 hónap után velem feküdt le először, eszébe sem jutott, hogy ne tegyük meg(ja lett volna alkalma korábban is, de ő nem akarta:) ), azóta eltelt 8 év, a 6. évben megkérte a kezem, a 7-ben esküdtünk és most a 8-ban szülöm neki az első kislányunkat:) Soha nem kefélgetett félre, azt mondta, őt nem érdekli a többi lány, marhára nem hiányzik neki, hogy sok lány forduljon meg az ágyában.

És itt vagyok ugye én, nekem ő a második, de mivel az első fiúval is csak két alkalom volt, nem tartom olyan nagy összehasonlításnak, hiszen azok még csak próbálkozások voltak, orgazmus meg ilyesmi közel sem volt..de nekem sem hiányzik az hogy más fiúkkal összefeküdjek...valahogy így vagyunk összerakva..szóval szerintem ezen ne aggódj, hogy "nem tudod kiélni" magad!

Ja és bocsi, eddig inkább a kommentekre reagáltam, nem a kérdésedre:)

Amúgy szerintem ha a srácnak van esze, biztos meg fogja becsülni, hogy vele fekszel le először! Sok sikert!


25/l

2011. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de azért válaszolok neked. Én is szüzen ismertem meg a páromat, rögtön az elején meg is mondtam neki. Nem is siettetett a dologgal. Amikor én akartam akkor történnt meg. azóta ő a férjem (nem is voltam soha mással és már nem is akarok mást), büszke rá, hogy olyan a felesége aki csak az övé, mert ez ritka a mai világban. SOHA eszembe nem jutna megcsalni őt nagyon szeretem, és ő is nagyon szeret. Boldogok vagyunk együtt. az hülyesség, hogy valaki nem élte ki magát, de mindenképp egyénfüggö. Én nekem már nem kell soha más. Van egy gyönyörű kislányunk és csodás a szexuális életünk.
2011. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

naezt imadom mikor ide jonnek 20 evesek okoskodni, h o meg nem csalta meg.

majd 40 evesen ugralj!

2011. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Te meg úgy jössz ide okoskodni, hogy még annyit sem tudsz, mint ők...
2011. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Es ezt mibol gondolod szuzikem?

Nem egy not dugtam mar meg, h "jaj hat nekem a ferjem volt az elso" kategoria volt.

Vagy ha nem en akkor tudtam, h xy kurja.

Szal te vagy az aki semmit nem tud, csak okoskodni.

Ugy h azt se tudja mi az a szex....

2011. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

1.Ki mondta hogy szűz vagyok?

2. Attól még, hogy te az alja ribi nőkkel jössz össze, a normális nők nem ilyenek, de a színvonaladból következtetve neked olyan soha nem fog jutni.

2011. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
13:44-es vagyok: remélem nem rám céloztál,de rég nenm vagyok már 20éves...sajnos.
2011. ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

Na a szokásos bivalyerős érv, h mivel jobbak az alja ribik?

Lehet, h a te korlátozott fejedben csak ez a két fajta nő létezik, de azért szeretném elárulni, h attól, h valaki 28 évesen már nem szűz az csak szerinted ribanc.

Mindegy, idióta vagy, lerí rólad.

2011. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!