Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25-26 év feletti férfiak...

25-26 év feletti férfiak titeket mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtöknek ti lennétek az első férfi az életében?

A páromnak még nem mondtam mert nem tartunk még ott. De nem tudom mi lenne a reakciója és kicsit félek ettől, hogy mikor és miképp mondjam na és persze hogy mit szól hozzá..

L/21


2011. ápr. 1. 14:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
40%
Nálam szakítóok lenne, mert a nő még nem élte ki magát, én pedig már feleséget keresek.
2011. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Én boldog és büszke lennék. És sokkal nagyobb felelősséggel viszonyulnék hozzá.
2011. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
28%

Hát..valahol jó érzés lenne,hogy én mutatnám meg neki a szexuális élet csodás örömeit,de valahol a félsz is bennem lenne,hogy még nem élte ki magát,és ha ráérez a dologra akkor kell majd neki összehasonlítási alap...

Azt jobban elviselném,ha 21 évesen mondjuk volt az életében 2-3 férfi..Így nem kéne azon agyalnom,hogy engem akar,vagy nem meg akarja ismerni mással is az érzést..

28/F

2011. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
59%
Én spec örülnél neki hogy nem járt előttem ott még senki.
2011. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Tudnám, hogy nagyon gyengédnek és türelmesnek kell lennem veled ha eljön az idő. És kicsit dagadna a májam, hogy pont nekem adod a szüzességed. Ne parázz, ha a pasid normális akkor nem lesz gond.
2011. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 TWIO válasza:
100%
Mindenképp' el kell mondanod neki, ha tudja, máshogyan zajlik majd a szex. Ha nem tudja, talán olyan lesz az élmény, hogy egy életre elmegy tőle a kedved.
2011. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
44%
A legboldogabb ember lennék a világon , szerintem ilyen esetben átértéklodik minden , vagyis ez az én vélemyényem , a barátod lehet máskent fogja kezelni.De itt alakul egy kérdés neked:Szerinted az első lesz az igazi?Ha még most nemis , de szerintem egykét év és banni fogod az egészet.Lehet minden nagyonjól fog mukodni köztetek , de az a kiváncsiság akkoris ottlesz h mien lehet egy másik sráccal.És akor nemfogod tudni h miis legyen .Ilyenkor jönek a titkos társak :) Gondold átt....
2011. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
20%
Nem kéne.... lehet h 10-15 év után "bolondul meg" és jön rá a kíváncsiság milyen lehet mással. Megcsalás, veszekedés stb.. ez nem hiányzik. (24/f.. jó tudom nem vok 26 de ez nem változik 2év alatt)
2011. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat és persze várom még .. :)

Lett volna lehetőségem már rá. De olyan valakire vágytam akit minden porcikám kíván. És meg se fordulna a fejemben hogy "kipróbáljam " mással is mert szeretem őt.

2011. ápr. 1. 15:27
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna egyáltalán, sőt örülnék neki. Egy a bökkenő, hogy szűz vagyok, ez viszont lehet, hogy a lánynak nem tetszene.
2011. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!