Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el anyamnak h...

Hogy mondjam el anyamnak h mar nem vagyok szuz?

Figyelt kérdés
14 eves lany
2009. febr. 26. 10:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
91%
Miért van az,hogy én nem vagyok visszahúzódó,magatartásproblémás,ronda,sőt még egy középkorú konzervatívabb szülő sem,de eszembe sem jutott lefeküdni senkivel 14 évesen? hová fajul a világ édes istenem,egyszerüen félek ilyen emberke közé gyereket szülni.
2009. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként egyáltalán nem régimódi elmondani a szülőknek a szüzesség elvesztését, bölcs vagy, első válaszadó...Én is 16 éves vagyok, ráadásul nincs különösen jó viszonyunk a szüleimmel, de leültem velük, és megbeszéltünk mindent. Egyébként az, hogy együtt alszol a barátoddal, közel sem biztos, hogy a szülőnek egyértelművé teszi a szex jelenlétét a kapcsolatotokban. Azért is jó, ha elmondja az ember, mert ha valami bibi becsúszik, akkor nem kell egyszerre két esetleges idegbajt okozó dolgot bevallani. Egyszerűen egy alkalmasabb pillanatban ülj le vele, és mondd el neki, hiába rühelli, mert ha a későbbiekben gond van, akkor legalább tisztában van azzal, hogy élsz nemi életet.

Na meg az egyébként elég furcsa, hogy manapság már nem divat bemutatni otthon a barátodat. Nekem egyértelmű volt, hogy bemutatom, máskülönben elég nehezen lehetne megoldani az egymásnál alvást, és ilyesmiket, ráadásul úgy éreztem, ismerniük kell Őt, ha már hosszú távra tervezek Vele. De ahány ház, annyi szokás.

2009. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Hát sztem mondd el neki és ha elmondom hogy ez fontos volt számodra biztos megfog érteni...:)
2009. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
52%

Azta összefeküldtél egy 21 éves pasival????? :O

Nah ez gáz én is 14 éves vok és járok egy 20 éves pasival de tudjuk hogy milyen határok között kell lenünk és hogy mit engedhetünk meg magunknak..és ezt a pasim tudomásul veszi mert szeret.., te pedig jól megtervezed a jövődet 18 évesen jön a gyerek 20 évesen eljegyzés....sorolhatnám..szval ez gáz...

2009. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
75%

Jézusom, ne riogassátok már szegényt! Ha jól értettem, még nem terhes, ebből adódóan még lehet korrigálni. Nem az ő hibája, és valószínűleg azért is kérdezi itt, mert a szüleivel nem igazán jön ki.

Figyelj, 14 évesen ez nagyon helytelen dolog, először az igazi szerelmet kell megtapasztalnod, minden jó és rossz dolgával együtt. Ha már így alakult a dolog, azt javaslom, hogy függeszd fel a nemi életet egy ideig.

Ha általában jól kijössz a szüleiddel, ill. anyukáddal, mindenképpen mondd el neki, mert valószínűleg nálatok elmaradt a szexuális felvilágosítás felelősség c. része. Hidd el, mindennek megvan a maga helye és ideje, egy 14 éves lánynak nem kell nemi életet élnie.

2009. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
62%

25éves vagyok jelenleg, férjnél vagyok és van egy 2 éves kislányom.

16évesen veszítettem el a szűzességemet. Akkor ott megbántam mert csak a pasi eröltette, aki akkor 18 volt és már több nőt "megevett".

Aztán már nem volt mit veszíteni így én kezdtem el falni a pasikat. 2 év alatt kiéltem magam. És én is csak eszközként kezeltem a pasikat, persze volt akibe szerelmes voltam. 18 évesen ismertem meg a férjemet aki akkor végzett az egyetemen én meg akkor kezdtem az elsőt ott ahol Ő végzett.

Most jön a lényeg: Soha senkivel nem volt olyan jó a szex mint a férjemmel.


Szerintem a szűzesség nem valami drága kincs, "kár" tartogatni. Persze kár "ingyen" értelmetlenül odadani bárkinek.


Azt viszont TUDOM és a lányomnak is elmondom majd, hogy ÉN nem tudnék szűzen férjhez menni. A legfontosabb dolog egy házasságban a szeretkezés. Ha ott minden stimmel nagy baj nem lehet. Fontos a HŰSÉG a TISZTELET, a SZERELEM, SZERETET.


Ha az ember összeházasodik valakivel, akivel még nem feküdt le és csak a házasság után derül ki, hogy az ágyban nem passzoltok az GÁZ.

2009. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
De ő 14 és nem 16, az a két év sokat számít ám. Egyébként összességében egyet tudok érteni veled, "valahol el kell kezdeni", de sztem 14 évesen ez kicsit korai, ráadásul egyértelműen egy olyan kapcsolatban, ami nem épül érzelmekre, és egy olyan sráccal, aki valszeg egy érett nőt nem tudna megszerezni...
2009. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Anya...nem vagyok szűz.
2009. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Így: "Anya, nem vagyok szűz"
2009. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
odamész és mondod neki: ANYU nem vagyok szűűűz:P
2009. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!