Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el anyamnak h...

Hogy mondjam el anyamnak h mar nem vagyok szuz?

Figyelt kérdés
14 eves lany
2009. febr. 26. 10:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
64%
Kicsit korábban is szólhattál volna neki - mondjuk még előtte. Bemutattad már a fiút? Itt az ideje... utána lehet mesélni, hogy egyre közelebb vagytok egymáshoz... lassan gondolni kéne a védekezésre. Ebből már elég egyértelmű szerintem :-)
2009. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
ismeri a fiut es elegge ruhelli,bar tudja h jarunk de nem orul neki.azt en se tudom h miert nem allhatja ki a fiut:(
2009. febr. 26. 14:42
 13/30 A kérdező kommentje:
a fiu 21 eves
2009. febr. 26. 14:48
 14/30 anonim válasza:
71%
akkor mingyárt érthető hogy azért utálja mert 21 éves
2009. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
64%
Ha balhét szeretnél mindenképpen mondd el neki. Főleg, hogy ha rühelli a fiúdat.
2009. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
62%

14 evesen? Tenyleg ugyes vagy. Megnezheted, hogy a tovabbiakban meddig lesz veled a srac (Adja az Eg, hogy ne legyen igazam!)

ha megtudnam elbeszelgetnek a fiu laza erkolcseirol.

14 eves kislannyal?! 14 evesen azt sem tudtam miaz a szex, ha tudtam akkior azt tudtam rola, hogy valami felnotteknek valo dolog...es nem hinnem, hogy nem voltam annyira erett mint te.

Csak gratulalni tudok en is, ja es szerintem sincs amiert elmond, csak ha balhet akarsz

2009. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
72%
ja nem irtam, de a pontozas nem erdekel, ugyhogy csak nyugodtan pontozatok le es nezzetek meg magatokat.
2009. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
75%

Basszus Te összefeküdtél egy 21 éves sráccal 14 évesen? :D :D

Gratulálok valószínüleg olyannak adtad a szuzességedet, aki tuti elhagy, és szarni fog rád...

Elismerésem...lehetne egy kis eszed.

2009. febr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
84%

Na hát ne csodálkozz, hogy ellenzik, hogy egy 21 éves pasival vagy. Ezek után és se csodálkozom, hogy lefeküdtél vele, mivel gondolom fene mód szereted ezt a "pedofilt" és elhagyott volna, ha nem fekszel le vele, ezért inkább megtetted. Ebből is látszik, mennyire gyerek vagy... De hidd el, így is el fog hagyni. Egy komoly férfinak nem kell egy 14 éves pisis és nem járatná le magát, hogy gyerekkel kezd. Bár, ha csak a szexre kellesz neki, akkor "veled marad" még, de ne hidd, hogy te vagy az egyetlen "nő" az ágyában és bármit is érez irántad. Egy 21 évesnek komoly szexuális szükségletei vannak és te bőven messze vagy attól, hogy maximálisan ki tudd elégíteni. Lehetne annyi eszed, hogy nem egy huszonévessel kezdesz...Egyáltalán...nem is kéne senkivel sem kezdened ennyi idősen. Inkább a tanulásra kéne koncentrálnod, hogy ne az utcasarkon végezd, hogy meg tudj majd élni.

Köszi a lepontozást!

2009. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
97%

Ha megtudnám, hogy a 14 éves lányom már nem szűz, ráadásul egy 21 éves férfival feküdt le, akkor rettenetesen csalódott lennék és haragudnék saját magamra. Azt gondolnám, hogy mint szülő, csődöt mondtam, mert hagytam, hogy a lányom már 14 évesen szexuális életet éljen.

Én úgy gondolom, hogy ez nem a gyerek hibája, hogy ennyi idősen már nem szűz (akár szerelmes, akár nem), hanem a szülő hibája, hiszen a szülő nevelte/nem nevelte a gyerekét ilyennek.

De hogy ne csak "oktassak", hanem válaszoljak is a kérdésedre, szerintem a barátoddal együtt mondjátok meg anyudnak. Igenis, ha már a barátodnak nem volt annyi esze, hogy várjon, mert még fiatal vagy, akkor legalább merjen anyukád szemébe nézni és vállalja fel a dolgot és vállaljon fel téged. Ebből megtudhatod, hogy mennyire szeret a barátod.

2009. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!