Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el anyamnak h...

Hogy mondjam el anyamnak h mar nem vagyok szuz?

Figyelt kérdés
14 eves lany
2009. febr. 26. 10:54
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
72%
szerintem nem kell bejelenteni.. az már olyan régimóüdi.. egy anya mindig megérzi ezt, és mikor majd ottalszik a barátod vagy te nála, akkor biztos gondolni fogja h enm csak alusztok..;) én pl nem mondtam el, de mégis tudta.. 16/l
2009. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
koszi
2009. febr. 26. 11:11
 3/30 anonim válasza:
100%
Körülménytől függő. Attól függ, édesanyád ismeri-e ill. szereti-e azt a személyt. Nyilván, ha ismeri, és tudja, hogy jó ember akkor azt mondja: Jólvan kislányom. De ha nem ismeri, akkor bizony nehezebb a helyzet, de nem megoldhatatlan. Én azt tanácsolom, hogy mutasd be a barátodat az édesanyádnak, esetleg még a két családot is egymásnak. Ez nálunk mai fiataloknál, már nagyon nem divat, de anyukák, apukák, nagyszülők nagyon értékelik. Próbálj természetes lenni, és akkor anyukád tudni fogja legalábbis tudnia kéne. No ennyi. HA NEM VÁLIK BE NYUGODTAN ELKÜLDHETSZ.
2009. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
92%
Én egy anyuka vagyok ,és énvelem megbeszélte a lányom, hogy mire készül.Ezt ajánlom mindenkinek mert így tanácsot tud adni a szülő és eltudod dönteni mi a jó neked!
2009. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
100%
igen, ebben az esetben minden ok
2009. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%

sztem semmi köze anyádnak ehez majd elmondod neki ugy 10 év mulva

vagy ha mégis elakarod mondani akkor ugy kezd

hogy van egy jo és rosz hirem

a jo hogy nem vagyok már szüz és a rosz hogy te is tudod mostmár

de tedd hozzá hogy nem fájt és hogy cssodálatos volt hadd higgye hogy valami jo is történt

2009. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%
Azért azt ne mondjatok, hogy anyjának semmi köze nincs hozzá...nem 18 még ergó a szülei felelnek egy véletlen hülyesége miatt, vagyis nagyonis van közük ahhoz, hogy kivel és mikor fekszik el.
2009. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
kosz a valaszokat xD
2009. febr. 26. 12:12
 9/30 anonim ***** válasza:
60%

Először is gratulálok...14 évesen :S Viseld majd a következményeit is (balesetek, hamar unalmassá váló szex, orgazmusproblémák és még sorolhatnám).


Egy "régimódi" (szigorú erkölcsök szerint nevelt) szülő arcul csapná a lányát, ha megtudná, hogy gyerekként összefeküdt vkivel. Ma már erkölcs nuku és nem problémáznak ezen annyit(bár szerencsére akadnak még régi elveket valló szülők, remélem nem kevesen).


Anyuci rá fog jönni magától is, hogy a kislánykája mivel tölti a szabadidejét. Ennyi idősen azért volna tanácsos elmondani, mert gyanítom, ha baj történne, csak ő tudna rajtad segíteni, mert ahhoz minden bizonnyal nyuszi lennél, hogy magad viseld a következményeket. Hidd el, nem olyan rossz dolog, ha van, aki támogat baj esetén.


Köszike a lepontozást!

2009. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%
az előzőnek: nem értem miért vagy ilyen ellenszenves vele. igaz én el nem tudtam vna képzelni h 14 vagy akár még 16 évesen elveszítsem a szüzességem, de mindenki más életkorban érik meg erre. amíg nem tudod a körülményeket, szerintem nincs jogod ítélkezni. ha pl kiderülne h egy buliban feküdt le részegen egy ismeretlen sráccal... akkor hát igen, azon van mit szégyellni pláne a szülők előtt. ha viszont egy jó ideje működő, biztos kapcsolatban él a leányzó, ahol már megesett tapizás, petting miegyéb és úgy gondolták h ideje tovább lépni, az ellen nem lehet kifogásod. egyszerűen hamarabb éretté válik mint mondjuk te vagy én. én se örülnék ha majdan a lányom 14 évesen bejelentené h már nem szűz, de hálát adnék az égnek h őszinte és becsületes lányom van és megbeszéli velem ezeket. ha az lenne a véleményem mint neked, rövid úton azt érném el h a saját gyerekem nem mondana el nekem semmit mondván, minek, az anyám úgyse érti meg és csak veszekedés származik belőle nem egy őszinte beszélgetés.
2009. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!