Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudnám elfelejteni a...

Hogy tudnám elfelejteni a barátnőm múltját?

Figyelt kérdés

Majdnem fél éve együtt vagyunk, de állandóan rossz dolgokon gondolkodok, ha nem vele vagyok. Arra gondolok, hogy előző barátaival, akikkel akár egy évig is velük volt, milyen boldog volt velük, hogy élvezte velük a szexet, mennyi mindent kipróbáltak már, stb. Én meg itt vagyok kemény 1 volt barátnővel, akivel a csókon túl nem jutottunk tovább, mielőtt egy hónap után kidobott.


Ezen rágódom már két hete, pedig hiába hallom azt vissza barátnőmtől, hogy nem volt beléjük (annyira) szerelmes és örül, hogy véget ért velük. Nem említettem még neki ezt a lelkiproblémámat, nem akarok semmilyen veszekedést.


De miért gondolok ilyeneken? Ez is az önbizalomhiányom miatt van?


2011. márc. 13. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, tuti nem fog megharagudni és nem fog veszekedni, hanem meg fog nyugtatni:)
2011. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem fölösleges megbeszélni vele.

Ez csak annyi egyrészt hogy ahogy te is mondtad: önbizalomhiány :)

Ez ellen teheted azt, hogy megpróbálsz lazábban hozzáállni, nem rágódni ilyesmin (főleg azért mert felesleges), vagy

HA úgy érzed hogy előtted jobb dolga lehetett a párjaival...

Hát kérlek :) akkor igyekezz kicsit többet nyújtani neki és akkor valszeg szintén megszűnik a problémád :)

Itt megjegyzem, hogy a túlzott figyelmet/törődést a nők se szeretik... szal van egy egészséges határ.


Ja egyébként szerintem valamennyire normális, elvégre mi férfiak sokkal inkább "birtoklóak" vagyunk, és amolyan "csak a mienk lehet, senki másé" hozzáállás nagyon is gyakori főleg ha nőkről van szó :) (ezt most mindenféle férfi-felsőbbrendűségi hülyeség nélkül mondom, mielőtt valaki megkövez :D)

20/F

2011. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem keress egy magadnak valót, ne kiélt ribancokkal járj.
2011. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló! Attól, hogy a lánynak már több kapcsolata is volt ("akikkel akár egy évig is velük volt"), még nem kiélt ribanc...


Kérdező: nekem is hasonló problémám volt, csak a másik szemszögből (én lány vagyok). A páromnak már rengeteg szexuális élményben volt része előttem, én pedig csak egy fiúval voltam együtt előtte... ugyanúgy önbizalomhiányos voltam mint most Te. De gondolj csak bele: ha nem lennél elég jó a párodnak, vajon együtt lenne veled már lassan fél éve? Szerintem nem véletlenül csak EX-ek az exek, és nem véletlenül vagy Te a párja :)

De az semmiképpen sem árthat, ha vele is beszélgetsz erről... hiába mondunk itt bármit, úgyis Ő tud csak igazán megnyugtatni :) Bátorság!

2011. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hány szexuális partnere volt a barátnődnek?
2012. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!