Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni a volt barátnőm és minden áron vissza akarom szerezni mert nagyon szeretem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel 3évig jártunk nagyon szeretett engem és én is őt! De majdnem 3 hónapja szakított velem mert h elhanyagoltam az utóbbi pár hónapba! De mondtam neki h közeledik az érettségim és ez miatt ingerültebb vagyok meg persze idegesebb meg kezdtem nagyon féltékeny lenni de ez mind csak az érettségi miatt volt. És valami kis hülyeségen fel kaptam a vizet és mondtam h legyen vége de ezt nem gondoltam persze komolyan és utána ő már azzal jött h nem biztos h akarja folytatni hagyjak neki időt, és később azt mondta h ne is hozzuk rendbe ezt a kapcsolatot inkább hagyjuk egymást örökre. De én ezt azóta se tudom feldolgozni nagyon szeretem és érzem h ezt magába erőlteti h nem akar már velem kibékülni. Légyszíves adjatok pár hasznos tanácsot h mit csináljak?
2009. júl. 12. 13:07
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Minden kapcsolatban vannak mélypontok. Szerintem ha ennyire elutasító akkor még mindig szeret téged és nagyon fáj neki ez a szakítás. Valószínűleg azért mondta, hogy nem akarja megint mert fél hogy megint megcsinálod ezt vele. Szerintem hívd el valahova és mondd el neki hogy mennyire szereted vagyis bizonyítsd be neki. Akkor megint bízni fog majd benned. Szerintem kezdjétek el úgy mintha még nem jártatok volna azelőtt, bár nem tudom mennyire volt komoly ez a kapcsolat de ne hanyagold el ha megint összejöttök. remélem tudtam segíteni pusza Anikó

2009. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát elég komolynak tűnt a kapcsolatunk nagyon szerettük egymást többször tervzetük a jövőt megbeszéltük h mi lesz később és a szakítás elött pár hónappal mondta h most sokkal jobban szeret mint régebben és most meg ez van én nagyon sajnálnám mert nagyon szeretem köszönöm szépen a hozzászólásod
2009. júl. 12. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt jól elrontottad... Semmi más nem segíthet, csak a büszkeséged félretétele (persze nem a végtelenségig) és a töredelmes, őszinte bocsánatkérés és szerelmi vallomás... Szó szerint be kell ismerned, hogy mekkora hülye voltál, nagyon megbántad, és - kb. így fogalmazz - csak még egy esélyt kérsz. Esetleg barátnőjénél próbálj puhatolózni, mert ha a csaj már túllépett rajtad, akkor nem sokat tehetsz... Majd azért írj, hogy mi lett!
2009. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást:)de nem tudom még hányszor mondjam neki h mennyire fontos nekem mert már próbáltam:((vagy még próbáljam többször?nem tudom mit tegyek
2009. júl. 14. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szeret,márpedig igy van,akkor bizonyítsd be neki hogy télleg szereted.tegyél meg érte mindent.vedd rá hogy elmenjetek vacsorázni ott hozd a legjobb formádat és beszéljétek meg a dolgokat.vagy csak szimplán hogy beszéljétek meg a dolgokat.
2009. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)de jó lenne ha ez működne is:(most van egy fiú akivel jól elvan ő mondta de mondta h nincs köztük most semmi nem tudom mit tegyek inkább hagyjam?
2009. júl. 14. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!