Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Bele merjek vágni? (Kérdésed...

Bele merjek vágni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Fogadtam egy sráccal (16), hogy megmutatom a bugyimat (tanga), ha ő nyeri a fogadást. Megnyerte. Viszont még nem volt rá alkalom, és tegnap kitalálta, hogy ráér osztálykiránduláson és addig is kamatozik. Meg akar csak dugni? Mindig "olyan" dolgokról beszélünk, de sokszor bámul engem, egyszer megmondtam, hogy bejön nekem, azt mondta, még nem heverte ki az előző csajt. Aztán találkozgattunk. Aztán mondtam, hogy nem tudom mire vélni a talikat és ne hülyítsen, erre azt mondta, hogy nem hülyítésnek szánta. Össze voltunk veszve 2 hétig, most miután szent a béke, tök jóban lettünk, de suliban is csak akkor ad puszit, ha nincs ott sok osztálytárs. Füzetet is elkérhette volna bárkitől lemásolni, de ő tőlem kérte. Mit gondoltok.. Kamatozás=szex nála. Szűz vagyok és 17 éves :)
2011. márc. 4. 18:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Hat ha te is szerted akkor miert is ne

vegulis a lanyok tobsege nekik nem fontos alakal veszti el

miert ne legyel te is kivetel

2011. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ott a mosolyjel a végén,szóval vele akarod felavatni magad,ez teljesen nyílvánvaló.
2011. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nagyon kívánom már őt .. :S de félek ...
2011. márc. 13. 19:08
 14/16 anonim válasza:
szerintem vágjál bele a szűzességeden kivűl mást nem veszithetsz
2011. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

én is pont ennyi idős vagyok , mint a kérdező és mellesleg szűz . Azt kell, hogy mondjam nekem is volt már hasonló tapasztalatom , de én ezt nem vállaltam be , mert nekem ez nem fér bele , hogy úgy veszítsem el , hogy egy kicsit sem kedvelem , vagy csak szexelni akarok vele ... nagyon nehéz ilyenkor dönteni . Én a helyedben kicsit "játszanék" vele, mielőtt döntök és ha azt választod , hogy lefekszel vele , akkor sem leszel ribi . Csak vigyázz vele , mer az ilyen típusú srácok nem arra hajtanak, hogy elsősorban összejöjjetek ,hanem , hogy csak szex legyen belőle , ez nem mindig probléma csak akk te is állj hozzá úgy , hogy ne vedd 100% biztosra a srác szavát ..

és remélem nem nekem lesz igazam a fiúval kapcsolatban :)

szurkolok bárhogy döntsz is :)

2011. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
17 évesen szűz??? És csaj??? Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!! Szex!!
2011. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!