Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Bele merjek vágni? (Kérdésed...

Bele merjek vágni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Fogadtam egy sráccal (16), hogy megmutatom a bugyimat (tanga), ha ő nyeri a fogadást. Megnyerte. Viszont még nem volt rá alkalom, és tegnap kitalálta, hogy ráér osztálykiránduláson és addig is kamatozik. Meg akar csak dugni? Mindig "olyan" dolgokról beszélünk, de sokszor bámul engem, egyszer megmondtam, hogy bejön nekem, azt mondta, még nem heverte ki az előző csajt. Aztán találkozgattunk. Aztán mondtam, hogy nem tudom mire vélni a talikat és ne hülyítsen, erre azt mondta, hogy nem hülyítésnek szánta. Össze voltunk veszve 2 hétig, most miután szent a béke, tök jóban lettünk, de suliban is csak akkor ad puszit, ha nincs ott sok osztálytárs. Füzetet is elkérhette volna bárkitől lemásolni, de ő tőlem kérte. Mit gondoltok.. Kamatozás=szex nála. Szűz vagyok és 17 éves :)
2011. márc. 4. 18:33
1 2
 1/16 anonim válasza:
sztem várj valakire, aki nem fogadásból akar megd*ni
2011. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kamatozik..na persze.. ha addig vár akkor mond neki hogy tárgytalan a bugyid megmutatása.. azért mert" most tök jóban lettünk" nem kell hagyni h megb.on
2011. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
benne van hogy csak meg akar dugni, de lehet azis hogy nagyon bejössz neki, csak éppenséggel mások előtt szégyenli az efféle dolgokat;) vigyázz vele
2011. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nekem az a véleményem, hogy csak szexelni akar veled, semmi mást. Szerintem ne vele veszítsd el. Mivel nem szeret téged, így lehet, ha lefeküdnétek, ő nem figyelne rád annyira, ahogy kellene vagyis elvárható lenne.


de ez a füzet dolog istenem:D azért nem vagy már ovis, hogy ilyeneken fenn akadj. elkérte a füzetedet, mert le akarta másolni. mástól is elkérhette volna, de ő tőled kérte el. hogy miért? csak. ennek nem kell ám nagy feneket keríteni. tudom én, hogy a csajok tudnak kombinálni, én is fekete öves vagyok ebből, de azért ne vidd túlzásba:)

2011. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: biztosan 17 éves vagy?
2011. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Norb66 ***** válasza:
Ne engedd neki. Mi az hogy ő halasztja el az osztálykirándulásig, és még kamatozik is? Mivel fogadtál, a bugyid kénytelen leszel neki megmutatni, de akkor játsszuk azt, hogy vagy a közeljövőben, vagy soha. Semmiképp ne engedj neki többet.
2011. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ez a füzet tényleg komoly, mert bárkitől elkérhette volna mért pont tőlem? -.- Amúgy meg én is kívánom őt, de lehet, hogy ribancnak tartanának ezért.. de vele képzeltem el az elsőt, annyira jó pasi + amikor kettesben vagyunk, akkor mindig annyira édes és kedves.


Egyik válaszadó aki kérdező: még nem vagyok 17 majd csak 3 hónap múlva ^^

2011. márc. 4. 19:20
 8/16 anonim válasza:
Figyelj. Szerintem tök poén ez a fogadás dolog. S milyen lenne, ha lefeküdnétek? Szerintem nem lenne cinkes. Hívd fel magadhoz, és próbáld ki, mit mer és mit nem, ugyanis amelyik kutya ugat, az nem harap!
2011. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez a kutyás dolog tetszik. :) Nagyon kívánom őt :$
2011. márc. 4. 19:43
 10/16 anonim ***** válasza:

Utálom ezt mondani, de ha csak akkor kedves és normális veled, mikor kettesben vagyok akkor 95% hogy hülyít. Máskülömben miért ne válalná fel magát.

Én nem javasolnám, hogy először csak úgy odadobd magad. én ezt tettem, pont ennyi idősen. Hidd el a d*gás és a szeretkezés között óriási a külömbség!

2011. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!