Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az mennyire ciki, ha 22...

Az mennyire ciki, ha 22 évesen 16 éves barátnőm van és Ő már nem szűz, de én még igen?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy sosem voltam egy Don Juan, vagyis mint kiderült csak magamról gondolom így, mert mióta nem vagyok olyan gátlásos és a csajok véleménye eljut a fülemig, másképp látom.

Lényeg, hogy szerelmes vagyok belé, viszonozza is az érzéseimet, de még nem feküdtünk le. 3 hete járunk, jövő hétre tervezzük, csak előtte folyton az lebeg, hogy bénázni fogok, meg frusztrál, hogy Ő fiatalabb és tapasztaltabb, igaz csak 2-vel jár előttem, de akkor is.


Másik ami talán az aggódásom alapja, a méretem. :s Eddig nem aggasztott, de most hogy közeleg az idő, érdekelne más vélemény is. Tehát 15 cm, de mértem már 16-ot is. :D

Ez átlagos??


Köszönöm előre is a normális emberek normális válaszát!


2011. febr. 18. 12:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsod, csak jelenleg technikai problémák akadályoznak, de rajta vagyok az ügyön.. :D
2011. febr. 20. 11:36
 22/24 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz-.-"
2011. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
megvolt azóta, hogy ment? elégedett volt, élvezte ő is?
2011. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdést, nagyon jól sikerült az első alkalom, habár nem jutottunk el a csúcsra, de mindketten élveztük. Azóta minden jól működik köztünk, immáron 8 hónapja együtt vagyunk és boldogok. :))
2011. szept. 23. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!