Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az mennyire ciki, ha 22...

Az mennyire ciki, ha 22 évesen 16 éves barátnőm van és Ő már nem szűz, de én még igen?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy sosem voltam egy Don Juan, vagyis mint kiderült csak magamról gondolom így, mert mióta nem vagyok olyan gátlásos és a csajok véleménye eljut a fülemig, másképp látom.

Lényeg, hogy szerelmes vagyok belé, viszonozza is az érzéseimet, de még nem feküdtünk le. 3 hete járunk, jövő hétre tervezzük, csak előtte folyton az lebeg, hogy bénázni fogok, meg frusztrál, hogy Ő fiatalabb és tapasztaltabb, igaz csak 2-vel jár előttem, de akkor is.


Másik ami talán az aggódásom alapja, a méretem. :s Eddig nem aggasztott, de most hogy közeleg az idő, érdekelne más vélemény is. Tehát 15 cm, de mértem már 16-ot is. :D

Ez átlagos??


Köszönöm előre is a normális emberek normális válaszát!


2011. febr. 18. 12:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Hmm.. ismertem a viccet, köszi :D


Épp az van, hogy nem adja magát elő tapasztaltnak, csak engem zavar(t), hogy ő fiatalabb és már volt pasival (ez 100%, mert elég részletesen elmesélt mindent s tudom ki volt a pasija, jól átverte.. de ezt nem keverem bele most).

Remélem igazad lesz. ;)

2011. febr. 18. 12:44
 12/24 Jeter válasza:
85%
szerintem...eddig gátlásos voltál nem ment a csajozás most már nem vagy gátlásos megy a csajozás ..tanulj az esetből!!! ha most fasza gyerek leszel akkor jól fog menni minden kafa nem ronthatod ele mert szeret...szóval ne legyél nyuszi eddig nyuszi voltál nem jött össze a dolog legyen egy kis arcod és jó lesz ( na de ne sok :D )
2011. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj rá a dologra.

Csináld amit jónak érzel, amit szeretnél együttlét közben, a barátnőd meg biztos besegít egy kis irányítással ha valamit szeretne.


A barátomank én vettem el. Néha besegítettem neki, és végül nagyon jól sült el a dolog!


A méreteddel pedig semmi gond!

2011. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az önbizalom erősítő hozzászólásokat, azt hiszem már elég magabiztos vagyok. ;)


Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy egy alkalommal már eljutottunk odáig, hogy ujjal kielégítettem és azt mondta jobb volt neki, mint az előző 2 alkalom, mikor pasival volt. :O Ezek szerint minden OK.

2011. febr. 18. 17:01
 15/24 anonim ***** válasza:
77%

"Arra akartam célozni, hogy neked mint szűznek simán eladhatja magát "tapasztalt" nőnek, közben lehet hogy ugyanúgy szűz mint te, vagy ha volt is pasival, csak maszatolás volt. Kicsit odateszed magadat, egy-két alkalom után te leszel a király, csak ne parázz. "


Én is ugyanezt írtam le, igaz talán egy kicsit durván fogalmaztam.

2011. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

egyaltalan nem ciki ha a parnered fiatalabb is meg tapasztaltabb is

mindenki maga donti el h kivel es mikor kezdi el

es az atlag hoszusag vilagszinten 15cm

nem kell aggodni

2011. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek,ne vedd bunkónak a hozzászólásomat,de nem tudom szebben:

Az hogy volt előtted két pasival nem azt jelenti,hogy úgy lesz*p,hogy a szemed kiugrik.Lehet az is,hogy csaj betették neki,aztán szevasz.

Na de:

Én 15 voltam,és egy 21 éves eléggé durván tapasztatlt csajjal voltam,és ment minden,mint a karikacsapás.Úgy tettem,ahogy az ösztönök,érzések diktálták,és kicsit sem paráztam,csak örültem,mint az állat :D

Egy só,mint száz,ne parázz,mert jön az majd magától,észre sem veszed,és már jó is lesz :D

De arra mindíg figyelj,hogy neki is jó legyem,kérdezd meg,hogy hogyan szereti (akár menet közben is),abból úgysem lesz baj.

Ja,és ne félj,hogy enki fájni fog,mert akkor folyatamosan arra koncentrálsz,és az végén az lesz,hogy elpazaroltál egy gumit :) Majd szól,ha baj van.

Sok sikert!


21/F

2011. febr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
2 pasival volt elötted és még csak 16 éves?;DDDDDDDDD
2011. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Igen kettővel, az utóbbi fél év alatt és nem büszke rá.. :/
2011. febr. 19. 14:10
 20/24 anonim ***** válasza:
Figyi nem fogok hazudni, szerintem ez gáz. De veszítsd el gyorsan és akkor már nem lesz az. :D
2011. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!