Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az mennyire ciki, ha 22...

Az mennyire ciki, ha 22 évesen 16 éves barátnőm van és Ő már nem szűz, de én még igen?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy sosem voltam egy Don Juan, vagyis mint kiderült csak magamról gondolom így, mert mióta nem vagyok olyan gátlásos és a csajok véleménye eljut a fülemig, másképp látom.

Lényeg, hogy szerelmes vagyok belé, viszonozza is az érzéseimet, de még nem feküdtünk le. 3 hete járunk, jövő hétre tervezzük, csak előtte folyton az lebeg, hogy bénázni fogok, meg frusztrál, hogy Ő fiatalabb és tapasztaltabb, igaz csak 2-vel jár előttem, de akkor is.


Másik ami talán az aggódásom alapja, a méretem. :s Eddig nem aggasztott, de most hogy közeleg az idő, érdekelne más vélemény is. Tehát 15 cm, de mértem már 16-ot is. :D

Ez átlagos??


Köszönöm előre is a normális emberek normális válaszát!


2011. febr. 18. 12:02
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

elírtam:

"..jövő hétre tervezzük, csak előttem folyton az lebeg.."

2011. febr. 18. 12:04
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Helló!Szerintem ne legyél ilyen aggodalmas!Ha rástresszelsz akkor persze,hogy elrontasz mindent,haggyad had történjen minden magától,mikor oda juttok tudod mit kell majd tenni...amugy miért nem mondod meg neki,hogy szűz vagy? :) Egyszerűbb lenne minden :)
2011. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Megmondtam, mert túl őszinte típus vagyok.. :( lehet hiba volt, de szerintem Ő is simán észrevette a viselkedésemből.. mindent olyan óvatosan kezelek :s
2011. febr. 18. 12:07
 4/24 Stojkovic válasza:
100%

A szüzesség múló állapot... :P Ne aggódj sokat, hanem gyakorolj.

A 15-16 centi meg átlagos méret, szóval amiatt sem kell aggódni.

F/23

2011. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne aggódj nem lesz semmi gond :) Először haggyad,had ő irányitson,és utána hidd el mindent magadtól fogsz majd tudni mit hogyan kell :)
2011. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igyekszem csak arra gondolni, hogy szeretjük egymást és nem sülhet el rosszul. :)
2011. febr. 18. 12:10
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi én ugyanilyen helyzetben voltam mint te,csak akkor 18 voltam a csaj meg 17 :) De nem volt semmi gond,elengedtem magam,nem stesszeltem...és 1-2 együttlét után átvettem az irányitást tőle ;) Szerintem veled is ez lesz ;)
2011. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Attól még, hogy átmentek rajta párszor, nem jelenti azt, hogy tapasztalt lenne, hiába hiszi magát annak.
2011. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ez azért durva kifejezés.. Nem hiszi magát annak, ez az én véleményem, hogy tapasztaltabb.
2011. febr. 18. 12:34
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeri ember az étteremben a pincérnek:

- Van önöknél zsiráfhús?

- Evett már olyat?

- Nem.

- Akkor van.

Ez a kis vicc jutott eszembe.

Arra akartam célozni, hogy neked mint szűznek simán eladhatja magát "tapasztalt" nőnek, közben lehet hogy ugyanúgy szűz mint te, vagy ha volt is pasival, csak maszatolás volt. Kicsit odateszed magadat, egy-két alkalom után te leszel a király, csak ne parázz.

35/F

2011. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!