Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiuk értékelik még ha vki...

A fiuk értékelik még ha vki szűz vagy inkább cikinek és nyűgnek tartják? 17/L

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 23:58
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

08:22


Hát nem tudom hol jártál sulibs, de szerintem elég elszigetelt eset lehetett az az osztály. Én 22 éves vagyok de amikor én voltam 17 én azt tudtam egy kezemen megszámolni, hogy kinek NEM volt barátja. Konkrétan ha jól emlékszem az osztályból 3 ilyen lány volt, de egy se volt százas...

2011. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim válasza:

Szerintem érték. Egyébként attól még, hogy valaki pasizik-csajozik, nem is biztos hogy már lefeküdt vele: nem muszáj ajtóstul rontani a házba, még ha primitív menőék így is csinálják.

És egyébként nem kell minden "lehetőséget" kihasználni, lehet várni az igazira!

34/F

2011. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

"Használt nő? :) Neked is csak az a lényeg hogy a te p*csöd járjon ott először."


Ez nem igaz, mert akkor állandóan szűz lányokkal akarnék kalandozni, de én nem először hanem utoljára is akarok ott járni... Ja és a többi hülyeségre is csak annyit, hogy én biztos vagyok magamban, és nem agyalok ilyeneken.

Persze a te fajtádnak mindenki beteg aki hűséget akar.


"A 20 éves kor feletti szüzesség sem ritka, nem egy ilyen lányt ismerek. Én is az vagyok. Amikor még én voltam 17-18 éves, akkor még szinte mindenki szűz volt a környezetemben. A középiskolás osztályból is szinte egy kezemen meg tudom számolni, h. kinek volt barátja. Hiába azóta csak pár év telt el, elég sok minden megváltozott a világban. És sokaknak furcsa, ha vki pl. 23 évesen szűz, de mi még nem kezdtük annyira korán a pasizást. Ma meg már sok tininek barátja van."


Akkor biztos valami vidéki iskoláról van szó, mert a városiakban más a divat...


"Hát nem tudom hol jártál sulibs, de szerintem elég elszigetelt eset lehetett az az osztály. Én 22 éves vagyok de amikor én voltam 17 én azt tudtam egy kezemen megszámolni, hogy kinek NEM volt barátja. Konkrétan ha jól emlékszem az osztályból 3 ilyen lány volt, de egy se volt százas..."


Jaja abszolút igazad van!

2011. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Akkor helyesbítek: Az, h. kevés lánynak volt barátja a középiskolás osztályunkban, az még olyan 9., 10. osztályban volt, tehát kb. 15-16 évesen. A mostani 15-16 évesekkel már más a helyzet. Most 24 éves vagyok, tehát ez kb. 8-9 éve volt. Ja, és városi iskola. De nem csak városi diákokkal.
2011. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim válasza:

Nekem volt olyan barátnőm, akit 16 évesen ismertem meg, és 13 éves kora óta aktívan szexelt. Borzalmas volt. Tele volt rossz szokásokkal, és ha szóltam, hogy pl rosszul szop, akkor megsértődött, hogy eddig még senki sem panaszkodott, biztos csak bunkózok vele. Eddigi nőim közül az a kettő volt a legjobb, akik 18-20 évesen estek át a tűzkeresztségen.

Persze egy tapasztalatlan felnőtt nőt elég kemény feladat megdugni. Azt javaslom, hogy ha van pasid, akkor játszatok sokat, csókok, petting, erotikus játékok, egymás előtti maszti, odabújások, ölelések, és beszéljetek is a szexről, ne csak kísérletezzetek! Ha rendszeresen foglalkoztok egymás testével, akkor jó esetben úgy fogod elveszíteni a szüzességedet, hogy egy ilyen játék mintegy véletlenül beteljesedik.

Az olyan történetek, hogy megígértem, hogy a szülinapján/szalagavató után/szilveszterkor/stb megkaphat engem azok általában roszul szoktak elsülni.

2011. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 tomy88trance ***** válasza:
Én értékelem, nem ciki egyáltalán, inkább az a ciki,hogy mindenki gyorsan túl akar rajta lenni,mert azt hiszik attól lesznek hű de menők.. én pl 23 vagyok,de már bánom,hogy 22 évesen elvesztettem egy olyan lánnyal, aki pár hét múlva el is hagyott .. pedig ő már nem volt szűz.. szóval inkább legyen szűz a lány,de még jobb,ha mindketten azok vagytok
2011. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim válasza:
Én mindenképpen pozitívumként venném, ha egy ilyen lánnyal akadnék össze :)Nem nézem jó szemmel amit ezek a mai "cafkák" művelnek. Legyen Benned erkölcs.
2011. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim válasza:
Még ha nem is magát a szüzességet tartják annyira nagyra, azt mindenképpen sikerként könyvelik el, ha sikerült meghódítani egy olyan lányt akit másnak még nem. Ez növeli az egójukat. Meg finomabb is az a falat amibe előttem még nem harapott bele senki.
2011. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:
szánalmas mert én trendi fiú vok és a trend azt sugallja hogy ma márr jobb egy hannah montana pólós kúrvának lenni
2011. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 Dark Prophet ***** válasza:
22 evesen mar kicsit kenyelmetlen. Nekem mar egy egeszseges es teljes kapcsolat resze a szexualis elet. Anelkul egy szerelem sem teljes, mondjon barki barmit. Es ha osszejonnek egy szuz lannyal akkor meg fel evig nuku szex. Paromra 8 honapot vartam de masfel eve jarunk es o megerte. Senki masert nem vartam volna ennyit. A masik oldal meg az hogy gyakran a lany akivel elveszti, arra raragad. Nem negativan mondom, de pl en ahanyszor szuztelenitettem lanyt (na annyira sokszor nem volt, de volt egy par), azutan jo volt egy darabig dult a lav, s akko miko rajottunk h nem mukszik a kapcsolat utana ot nem erdekelte h nem mukszik. Es itt mar sok gond van mert lelki huzavona s ehh. Sok gond. En maximalisan meg vagyok elegedve a parommal, halistennek mar jol leperverzitettem az igenyeimnek megfeleloen es o is nagyon elvezi, ha egyedul lennek, nagyon nagyot kene alakitson az a lany intelligencia ertelem es altalanos muveltseg meg megnyilvanulas szintjen hogy szuzen is komoly kapcsolatra gpndoljak ra. Csak ugy mint ahogy a parom is alakitott annak idejen:)
2011. febr. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!