Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiuk értékelik még ha vki...

A fiuk értékelik még ha vki szűz vagy inkább cikinek és nyűgnek tartják? 17/L

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 23:58
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Ha egy rendes fiút találsz akkor megtiszteltetésnek fogja venni hogy ő az első:) Aki meg 13évesen szexel az egy kis ribanc és azt se tudja mit csinál.
2011. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 sulcz válasza:
76%
Az hogy még mindig szuz vagy egy komoly pasinál csak tiszteletet vált ki. Mert tudja, hogy megfontolt no vagy, egy olyan no amilyet minden férfi szeretne feleségnek. Sokkal inkább megvetendo mikor egy lány havota, esetleg hetente lefekszik valakivel. Tudod a hosszu távu kapcsolatok esetleg a jovoben ha családot alapítasz ez sokat fog számodra jelenteni, persze pozitív irányban. Természetesen, ha találsz egy komoly, szintén megfontolt srácot aki majd megérdemli, hogy egyutt szerelmeskedjetek, akkor az más, de azáltal akiknek csak esetleg egy két alkalomra kellenél s nem foglalkoznak veled nem vesztesz semmit. Az a férfi aki majd szívbol akar szeretni, s nem csak a szexért, az boldog lesz hogy ilyen /manapság fehér hollo/ rendes tisztességes lányt talált. En csak tisztelni tudlak ez miatt.
2011. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azt írja, hogy sajna ritka a 17 éves szűz lány az nem tudom él, mert azért nem is olyan ritka:) Lehet sok tini korábban kezdi, de nem az összes. Az a ritka amelyik 20 felett is még szűz. 17 év az a kor ahol legtöbben elveszíteni szokták vagyis 16-17, meglátásaim szerint. Én jó pár 17 éves szűz lányt ismerek és nem egy település vagy suli, tehát nem ritka!
2011. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 Turbocharger ***** válasza:
Én birom a szűz csajokat,perszen is szűz vook.18/F :D
2011. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
51%
Én 18 évesen nem vigyorogtam volna ennyire, ha még szűz lettem volna. :D :D
2011. febr. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim válasza:
én is értékelem a szűz lányokat
2011. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim válasza:
24%

Kedves Kérdező!


Én értékelem, hogy egy lány nem olyan, mint a többi, aki fűvel-fával, mert az menő, tisztelet a kivételnek. A szüzesség egy érték, nem mindegy kinek adod oda! :)


Michael

2011. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
0%

Én csak ilyen lánnyal akarnék kapcsolatot, mert én is az vagyok. És nekem nem kellenek használt nők.

Akinek ez baj, az csak egy gyors menetet akar.

2011. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

15:51


Használt nő? :) Neked is csak az a lényeg hogy a te p*csöd járjon ott először. Gondolom azért is jobbb, mert így nincs a lánynak összehasonlítási alapja, te meg félsz hogy szar vagy az ágyban. Beteg vagy, az a baj. "Használt nők" besz*rok :D

2011. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
A 20 éves kor feletti szüzesség sem ritka, nem egy ilyen lányt ismerek. Én is az vagyok. Amikor még én voltam 17-18 éves, akkor még szinte mindenki szűz volt a környezetemben. A középiskolás osztályból is szinte egy kezemen meg tudom számolni, h. kinek volt barátja. Hiába azóta csak pár év telt el, elég sok minden megváltozott a világban. És sokaknak furcsa, ha vki pl. 23 évesen szűz, de mi még nem kezdtük annyira korán a pasizást. Ma meg már sok tininek barátja van.
2011. febr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!