Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiuk értékelik még ha vki...

A fiuk értékelik még ha vki szűz vagy inkább cikinek és nyűgnek tartják? 17/L

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 23:58
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
57%
Bármikor mielőtt oda kerül a sor. De csak azokat zavarja akik már túl vannak sok nőn:)
2011. febr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
57%

Én szerintem hatalmas érték ha egy lány vár a szüzességével. 17 évesen szűz vagy? Ez manapság sajna ritka, de legalább te több vagy a kis 14 évesen már elhasznált ribiknél :). Büszke lehetsz magadra. ÉS ha összejössz egy fiúval akinek odaadod, annak egy hatalmas megtiszteltetés és a ajándék lesz!!!! :)


19|F

2011. febr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:

Szerintem miután összejöttetek, és szóba jön a szex, de első előjáték, esetleg petting tájékán meg kell mondani :)

(előző voltam aki még mindig 19|F)

2011. febr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
Az, hogy tök kezdő vagy, egyáltalán nem probléma, ha szeret a partnered és türelmes. (ha szeret, akkor türelmes is) Viszont akkor mindenképpen hagyd, hogy irányítson, esetleg kérdezgesd tőle, hogy hogyan jó neki, mit szeret. És hallgass rá.
2011. febr. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
17%

nem szeretem a szűz lányokat.


21F

2011. febr. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim válasza:

Szia!

Manapság ritka, hogy valaki ennyi idősen szűz, de ezt már sokan írták... Én a te korodban nem voltam már az. 15 múltam amikor összejöttünk a barátommal, de 19 hónap telt el, addig amíg megtörtént. Lehet, hogy aki ezt olvassa hülyének fog tartani, de hát ez van. Nem siettem el a dolgokat. Most áprilisban leszünk 3 évesek.

2011. febr. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim válasza:
59%
Szerintem nem gáz, én 19 évesen vesztettem el az első igazán komoly kapcsolatban, meg is érte ám várni! Lassan 2 évesek leszünk, azóta sokat "fejlődtem", mert kérdezgettem, hogy lenne neki jobb :) Ja, azóta se tudja, hogy nekem ő volt az első :D
2011. febr. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

Persze, ennél nagyobb ajándék nincs is.

Nehogy azért veszd el, mert mások kinéznek. Az nem ér semmit.

2011. febr. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
Értékeljük-értékeljük.
2011. febr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
57%

Sajnálom azokat az agyatlanokat akik nem várják meg míg kifejlődik a testük teljesen. Érdekel a téma olvasgattam, méhnyakrák kialakulása talán 40% al nagyobb számban fordul elő olyan nőknél akik 18 alatt kezdték el. Meg egy riportba is hallottam egy doki beszélt, hogy hiába gondolják már a tizenévesek, hogy készen állnak rá a szervezetük még nem.


Ha olyan fiú néz Rád aki normális az értékelni fogja, hogy nem ment még át rajtad a fél suli.

2011. febr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!