Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiuk értékelik még ha vki...

A fiuk értékelik még ha vki szűz vagy inkább cikinek és nyűgnek tartják? 17/L

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 23:58
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
h érted azt h kinézik a szűzeket?? mindenkinek van egy táblája a nevével és azzal h dugott e már? jesszusom...nálunk szerencsére nincs ilyen,szerintem ha megint cikiznek csak mond el nekik h te ha akarnál 15 perc alatt olyan lehetnél mint ők de ők már soha nem lesznek olyanok mint te :D :D
2011. febr. 11. 00:20
 12/52 anonim ***** válasza:
Írtam privátba neked egy hasznos információt csak nem akartam ide kiírni, mert sokan szeretnek magukról jókat írni. Szerintem az segíteni fog ebben a szüzesség nézetedben:)
2011. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem egyszerűen vannak olyan fiúk, akiknek legyezgeti a büszkeségét, hogy eddig csak az ő p*cse járt bent, ezért "értékeli" a szüzességet.

Én voltam szűz lánnyal, hát nem volt nagy élmény. A szexuális tapasztalatlanság csak egy dolog, de ez általában párkapcsolati tapasztalatlansággal is társul, ami viszont elég érdekes problémákat eredményezhet (illetve olyan kérdéseket, amikkel tele van gyk, ti. hogy tapasztalatlan emberkék vadidegenektől kérdezgetnek, a saját párkapcsolatukról)

Persze ha mondjuk 16-17 éves lennék, akkor nem érdekelne annyira, hisz úgyse hosszú távra tervez abban a korban az ember.

2011. febr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim válasza:
Dehogy ciki vagy nyűg, épp ellenkezőleg. Én speciel pont az ilyen lányokat tudom igazán értékelni, akik nem teszik szét a lábukat már 13-14 évesen csak azért hogy másnap a suliban dicsekedhessenek a barátnőiknek.
2011. febr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Megkaptam és nagyon aranyos vagy bár elősször kicsit fura volt magamat egy borhoz hasonlítani de tetszett köszii :) :)
2011. febr. 11. 00:26
 16/52 anonim ***** válasza:
Akkor örülök, hogy tetszett:)
2011. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Hát ha vki azért értékeli mert ő lehet az első aki beteszi az egy kicsit fura...de szerintem egy páran félrértettek azért kérdeztem mert tényleg kiváncsi vagyok a fiuk véleményére ezzel kapcsolatban nem pedig mert vmi szentgrálként tekintek magamra nem szándékozom a házasságig várni vagy hasonlók
2011. febr. 11. 00:31
 18/52 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy kinézik, hogy beskatulyázzák olyannak, mint ami egyébként nem is feltétlenül jellemző rá. Pl. hogy akkor ő nem jár bulizni, nem szokott szórakozni, nincsenek barátai, stréber stb, miközben ugya olyan életet élek, mint ők (najó azért kevesebb buliba járok, mert én kb. 2 havonta járok így érettségi évében), csak nem jövök mindenkivel össze a disco-ban stb. Am nem, nincs a nyakukba akassztva, csak hát azért mindenki tudja mindenkiről, h szűz-e még vagy már nem.:/
2011. febr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
38%

Ha komolyak a terveim, akkor nem hátrány egyáltalán. Értékesebbnek tartom azt a nőt, aki nem kefélt fűvel-fával. Nagyon szívesen járnék szűz lánnyal, ha szerelmes vagyok. Ha nem, akkor mondjuk előny, ha előbb megtörténhet a dolog. :) Viszont nagyon hosszú távon bejön a képbe, amit már előttem néhánnyal írtak, hogy előbb-utóbb megjelenne az igény arra, hogy mással is kipróbálja. Ezért nekem pl az ideális nagy Ő jobb, ha nem szűz - biztos ami biztos.


De ez téged így sem érint, ebben a korban még nem feleséget keresnek a fiúk. :) Ha valaki amiatt dob, mert szűz vagy, akkor jobb is, hogy dobott, mert akkor valószínű csak lyukra játszott.

2011. febr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
És mondjuk azse zavarna h tök kezdő stb? És szerintetek mikor kell elmondani h még nem igazán szexeltem soha Akkor amikor már majdnem azt csináljuk vagy az eslő randin?
2011. febr. 11. 00:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!