Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal először próbálkoz...

A barátommal először próbálkoztunk a dologgal, és kb olyan 2cm ig bírtam, utána már fájt. Szűz vagyok még?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 14:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom h 17 évesen érett vagyok védekeztünk is, és fél évet vártunk erre a napra...
2009. febr. 8. 15:12
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Az a balf*sz, aki lepontozza azokat, akik azt mondják nem szűz! MIVEL PÉNISZ JÁRT BENNED (mindegy, hogy 1 cm-re vagy majd a méhszájadnál járt), ÍGY NEM VAGY SZŰZ! TELJESEN MINDEGY, HOGY ÁTSZAKADT-E VAGY SEM! Ennyi erővel az sem szűz, akinek mondjuk egy esés vagy sportolás közben átszakadt? Gondolkozz már, tudatlan! A szüzesség fogalma azt takarja, érintkezett-e a hüvelyed pénisszel, vagy sem. Az már részletkérdés, hogy átszakadt-e közben van sem. Van, akinek csak sokadik aktus után szakad át, mivel annyira rugalmas. Szerinted az a nő is szűz még??? Hát nem!
2009. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
25%
ha nem szakadt át akkor szűz
2009. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Te most mit is akarsz? hogy meglegyen? Ha megvan, ha nincs, akkor sem avgy nár szűz. sok lánynak sportolás közben szakad ki. ha 0,1 cm-re hatolt volna beléd, akkor se lennél szűz, mert benned volt. és kész.
2009. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Az elején mi is próbálkoztunk párszor és kb 4-5. alkalommal sikerült végre rendesen egy aktust összehozni, előtte ő is próbálta berakni, de nem nagyon sikerült. Én azt számítom elsőnek, amikor rendesen szeretkeztünk. Annak mi értelme, h próbálja berakni, de nem sikerül, sztem az még nem volt igazi.
2009. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!