Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Multkor probálkoztunk a...

Multkor probálkoztunk a barátommal, de nem fért be. Miért van ez? Mit tudok tennni ez ellen?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem vagyok elég tág... ezért tágítani kell, pl ujjazással... akár magadat maszturbálás közben, vagy az ő segítségével petting közben
2008. júl. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
az a kerdes mekkora a farka? egy baratomnak irgalmatlan vastag volt, neki is meggyult a baja a szexxel
2008. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
szia.Lehet, hogy az a baj, hogy túlságosan gátlásos vagy, és görcsös.Szerintem próbálj kicsit lazítani, és véleményem szerint, több időd fordítsatok előjátékra,ami még jobban felizgat, és tágít, és lazít. sok sikert.
2008. júl. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az idegességtől van,kezdjétek eljátkkal ugy majd könnyebb lesz...
2008. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként szűz vagy még ?
2008. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
91%
előjáték kell, nem is kevés, és menni fog. ne izgulj!
2008. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
68%

valószínűleg nem izgatott fel eléggé a barátod,vagy túl görcsös voltál.előtte legyen meg rendesen az előjáték,kérd meg a barátod hogy tágítson kicsit,ujjazon,esetleg orűlisan.. legyen gyengéd stb.vannak oylan lányok,akik nem képesek elazzulni szinte semmire,és a férfi ne mtud behatolni.ez egy ritka betegség,de nem hinném hogy nálad ez lenne.szóval fogadd meg az előttem szólók tanácsát is...ja és a legfontosabb:a bizalom a partner iránt..anélkül se fog menni.hajrá:)sok sikert


egy jövendő szakmabeli nőgyógyász:)

2008. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez kibaszott ciki
2008. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen az vagyok....:S

Köszönöm a tanácsokat...a segítségéket. Csak nagyon félek...hogy ez mással...máskor is elő fog fordulni:S

2008. júl. 15. 22:37
 10/10 anonim válasza:
100%
Ez csak az elsőnél van, közben tágulsz annyit, hogy később nem lesz gond. Ha azóta még nem sikerült, javaslom te legyél felül legközelebb, nekem is így sikerült az első.
2008. júl. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!