Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal eddig kétszer...

A barátommal eddig kétszer próbálkoztunk a szexel (mindketten szüzek voltunk) viszont a pénisze a makknál tovább nem fér be fájdalom nélkül, ha beljebb megy nagyon fáj. Pedig a szüzhártyám átszakadt, mert ujját már feltudja dugni. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem tágultál ki eléggé vagy mert nem nedvesedtél be eléggé. Hosszabb előjáték vagy síkosító, és be fog csusszanni :P
2009. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, senki sem úgy kezdte, hogy felcsúszott neki...elsőre nekem is kellemetlen volt, de nyugodtan szólj a párodnak, ha nem jó. a lényeg az ellazulás és én nagyon ajánlom a sikosítót. sokan azt hiszik azt csak az használ, aki nem elég nedves, az meg ugye ciki, de ez hülyeség. első alkalmakkor nagyon sokat segít. és ha az ujját már fel tudja dugni, kicsit időzzön el ott, simogasson és utána tök könnyen menni fog a többi. nincsa a testeddel semmi baj, ehhez mindenkinek idő kell...
2009. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

:D

h miért van..?

azért mert nemvagytok még gondolom elég idősek.

v pedig a farka béna..

2009. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Rengeteg nyalás kell,ameddig el nem zsibbad a nyelve,aztán jöhet egy kis ujjazás,de tényleg óvatosan,először egy ujj,és csak kicsit lassan mozgatni,aztán egyre beljebb és egyre jobban,aztán jöhet mégegy ujj és a harmadik,de közbe nyaljon mint az örült,folyamatosan,és amikor már tocsogsz a nedvedben akkor lehet óvatosan lassan nagyon lassan behelyezni először csak a makkal dörzsölni aztán egyre beljebb nyomni és lassan mozogni,majd ha már elkezded évezni akkor lehet tempózni és beljebb menni.Remélem tudtam segíteni
2009. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Be kell nyálazni, aztán bemegy az! Csak próbálgassátok. Majd ha kitágulsz egy kicsit, nem is fog fájni.
2009. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg.. Attól hogy megujjazott, még a szűzhártyád nem biztos hogy átszakadt.
2009. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat,megnyugottam hogy nem velem van a baj:)Legközelebb akkor kipróbáljuk a sikosítót is.
2009. márc. 29. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!

ez természetes hogy után a érzed hogyfáj mivel a hüvelyed még szűk. anagyon sok előjáték amiben jól érzed te is magad kis sikosító és nagyon fontos hogy lassan fokozatosan tolja be a fiú neked ,akár úgy hogy makkig aztán teljesen kihúzza aztán megint és legközelebb beljebb szépen fokozatossan ,neked fontos hogy ne ess kétségbe ne ilyedj megmaradj laza a hasad lazísd el az is megoldás lehet ha a fiúnak nagyobb a mérete hogy téged jól felizgat és elötte mindenképp ujjacskáját ishasználja 1 et aztán kettőt mikor a 3 is megvanakényelmesen akkor lehet a következő lépésben fokozatosan.a lényeg nevdes ésfelizgúlt legyél.sok sikert.

2009. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem elég egy jokora nyalás :D

EGy jo egybe jötött ujazással én pl nem tudok ugy ujjazni hogy ne nyalnék és ha mégis akkor párom jelzi hogy hogy az ujjad is kérném, :D

Majd rájösz mekkora orgazmus támadja meg az agyadat :D

Sok SIKERT HOZZÁ:D

2010. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!