Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az igaz, hogy aki elvette a...

Az igaz, hogy aki elvette a szuzessegemet, ahhoz egy eleten keresztul kotodni fogok?

Figyelt kérdés
felek, hogy igy lesz. szakitottunk (bekeben), tavolsag es egyeb akadalyok miatt, kozben mar akadtak mas fiuk is, de megis ugy erzem hogy hozza BARMIKOR visszamennek ha ugy adodna... ez nem fog elmulni? igazabol szerelmes sem voltam, de megis hianyzik..
2009. febr. 3. 04:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. utolsonak uzenem hogy Rio de Janeiro:)
2009. febr. 3. 17:15
 12/15 anonim ***** válasza:
BAROMSÁG!!! ÉN FFI VOK... 18 ÉVESEN VESZITETTEM EL ZÁNKÁN, ÉS AZÓTA SEM TALÁLKOZTAM VELE... NEM IS HIÁNYZIK!!!
2009. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ragaszkodni nem fogsz, csak egyszerűen nem felejted el, soha! rá mindig emlékezni fogsz, ennyi!!
2009. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

BAROMSÁG!!! ÉN FFI VOK... 18 ÉVESEN VESZITETTEM EL ZÁNKÁN, ÉS AZÓTA SEM TALÁLKOZTAM VELE... NEM IS HIÁNYZIK!!!

Mi a f...ért kell egy őszinte válasz lepontozni?! A szeme legyen ugróbajnok...

2009. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia..mintha az en sztorim lenne..a koztunk levo tavolsag ugyan nem 800km, de akkor is tavolsag..en sem voltam szerelmes bele..megis kotodtem/kotodok hozza..Ez nem torvenyszeru, de megis fontos nekem..sokat gondolok ra:( ilyenkor igyekszem masra terelni a figyelmem:) neha sikerul..minden jot!:D
2009. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!