Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki elvette a szuzessegemet,...

Aki elvette a szuzessegemet, ahhoz mindig kotodni fogok?

Figyelt kérdés
Es igaz az,hogy az a tudat,hogy o vette el neked az is kotodest jelent?(az o eseteben)
2010. ápr. 10. 16:02
 1/10 anonim válasza:
Nem. Vannak olyanok, akik mindig kötődni fognak, de ez nem törvényszerű. Én sem kötődök. De hozzám kötődnek. Ilyen az élet.
2010. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
NEM! én fullra nem kötödök... semmi összefüggés nincs...
2010. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ez attól függ, hogy milyen volt a kapcsolatotok. Nekem az első 16 évesen volt, a pasi 28 volt, nem csináltunk nagy ügyet a dologból, a pasi nem is tudta hogy szűz vagyok. aztán 5 hónapig együtt voltunk. Ennek lassan 3 éve, és egyáltalán nem befolyásolja az életemet. Nem érzem hogy kötődnék hozzá, havonta ha egyszer eszembe jut. Szerintem a jelen számít. Persze mindig fogsz rá emlékezni, de nem ez fogja megalapozni a további életedet:)

L

2010. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Van egy oxitocin nevű hormon, amely izgalmi állapotban termelődik, és kötődést okoz. Nagy a valószínűsége annak, hogy erősen kötődni fogsz ahhoz, aki elvette a szüzességedet.(asszem, a többi partneredhez is)

Ez a hormon mind2 félben termelődik, tehát mindketten kötődni fogtok egymáshoz.

Olvastam erről, érett, felnőtt nők buknak ki, amikor megnősül a férfi, aki elvette a szüzességüket. Szóval vigyázz, kivel fekszel le! :-)

2010. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Asse tom h kivel voltam, haggyámá...
2010. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nem tudom..én kötődök nagyon a barátomhoz(ő vette el)pedig nem vagyok belé szerelmes,szakítani is akartam, de nem bírtam.Szóval van benne vmi:)

18/L

2010. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen,az oxitocin nagy úr,ez igaz.Én 4éve vesztettem el,már rég nem vagyunk együtt az akkori párommal,ráadásul nemsokkal azután ott is hagyott,de ennek ellenére ha meglátom,elvörösödöm és hevesebben ver a szívem,pedig semmit nem érzek iránta már,most boldog párkapcsolatban élek:)
2010. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát én abszolut nem kötődöm, anno szerelemnek gondoltam, de nem volt az, csak az ő részéről!

én inkább örülök, h vége, és a mostani páromhoz kötődnék sztem ha szakitanánk is mert vele sokkal jobba szex!

19L(17 voltam az elsőnél)

2010. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem NEM! én pl. nem is ismertem az illetőt, csak megtörtént és kész.
2010. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én viszont valamien szinten kötödök az illetőhőt:)

mivel mindig az életem része lesz

pl ha gyerekem majd meg kérdi h én kivel voltam előszőr vagy ilyesmi eszembe fog jutni

2010. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!