Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elakarom veszteni a szuzessége...

Elakarom veszteni a szuzességemet 15 vagyok és félek hogy 16 cm errel nemtudnám kielégiteni és nem szeretne utánna engemet és égönek szerintetek ez cink? +

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 20:03
1 2
 1/15 Moszuke ***** válasza:
100%
hát eléggé gáz vagy öreg. hadd ne fejtsem ki, majd más megteszi.
2011. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen vagy még, ez minden szavadból látszik. 15 évesen nagyon korai. Előbb tanulj meg rendesen magyarul írni, mert ilyen helyesírással nem leszel valami sikeres az életben.
2011. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mivan? ne kínaiul.
2011. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

dehogynem tudod kielégíteni.


( csak úgy mellékesen megjegyzem h a farokméret keveset számít, nem csak az kell egy nő kielégítéséhez. de még kicsi vagy. )

2011. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 sancrotis válasza:
Ha arra vagy kíváncsi, hogy a 16 cm kicsi-e, akkor a válasz : nem.
2011. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát külföldön lakok és itt a lányok nagyon érettek és a haverjaim nem szüzek és van egy lány aki nagyon tetszik és már sokszor csinálta és már irta hogy akarja mit csináljak lol és ez nem cink mert minden ismerösöm 15 vagy 16 évesen vesztette el
2011. jan. 13. 20:10
 7/15 anonim ***** válasza:

hát az más romániába tenyésztés van már fiatalon ...

légy oly kedves mond meg a haverjaidnak ,hogy gratulálunk !elérték életük csúcspontját innentől már nem lesz feljebb -.-

szégyen hova fejlődik a fiatalság..

2011. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha a gyökér haverjaidról kiderülne, hogy egytől egyig drogosok, akkor te is elkezdenél drogozni? Vagy talán már most is drogozol? Gondolkodj már, mielőtt birkaként követed a többieket.
2011. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

18 évesen vesztettem el barátnőm is annyi volt. és még neki is furcsa volt akkor nehogy egy 15 éves feltudja már fogni ,hogy mit csináltok.


kiváncsi vagyok ,hogy neked mit jelent az a szó ,hogy : szeretkezés .-.- hülye f@sz

2011. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát ez a szar hogy nem tudom hogy mijen a szeretkezés. És én ojannal akarom majd aki teljes szivből szeret.Én attól félek hogy ez a lány nyomulna de akkor nemfognám magam vissza a sextől ha tudnám hogy nagyon szeret.
2011. jan. 13. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!