Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 eves vagyok. Jo otlet mar...

15 eves vagyok. Jo otlet mar ilyenkor elvesziteni a szuzessegemet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 19:09
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
76%

ijenkor még nem, de ilyenkor sem!

istenem inkább olvasd a nyelvtan könyvet!

2010. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
Ha fel vagy készülve rá, és szereted a párodat.
2010. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
31%
én ennyi idősen már elvesztettem és nem bántam meg :)
2010. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből ítélve neked még nem ideális...

Egyébként meg csak olyannal, akit szeretsz és természetesen biztonságos körülmények között.

2010. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
9%
Csak akkor ha van olyan barátnőd akibe szerelmes vagy és ez kölcsönös...
2010. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt meg kell kérdezni, akkor még nem. Majd ha annyira biztos leszel abban, hogy készen állsz rá, hogy nem lesz szükséged iLYen kérdésekre, akkor már érdemes lesz elveszítened.
2010. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
hat szerintem ez az oldal nem a hejesirasrol szol d koszike a valaszokat es meg irhattok:)
2010. febr. 21. 19:22
 8/25 anonim válasza:
100%

én is 15éves vagyok..de ezt nem értem hogy miért akarják már enyire elvesztení..és csak azért h.fuuh tudják h. milyen is...

Csak gondolkodj logikusan...a szüzességedet annak adod oda akit szeretsz? vagy csak úgy eldobod vkinek h. tudd hogy milyen érzés a szex,szerintem érdemes várni...akkor fogod igazán élezni,ha azzal leszel akit szeretsz...

Pl: ismerek egy olyan 15éves lányt ki lefeküdt egy fiúval,csak azért hogy tudja hogy milyen(ezt enm mondta,hanem tudom meg gondolom)és a pasi is mesélte h. a csaj tiszta csendbe volt..stb látszott rajta h. nem élvezte nah hajrá aki ezt akarja tenni h. olyannal van akibe nem is szerelmes...

nem tudom hogy a te esetedben hogy van:D Csak most mondtam..:)

2010. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha velem teszed meg, akkor jó ötlet.
2010. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
én 14 voltam, nem bántam meg .. de asszem(:D) tudtam helyesen írni akkor már .. :D tényleg nem az a fontos ezen az oldalon, hogy tudsz e helyesen írni, csak vmennyire tükrözi az értelmi szinted.. :) 17/L
2010. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!