Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 eves vagyok. Jo otlet mar...

15 eves vagyok. Jo otlet mar ilyenkor elvesziteni a szuzessegemet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 19:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
Kis pujarina vagy még:D
2010. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
37%
áá arcság vaaan :D:D
2010. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
90%
én ennyi idősen vesztettem el, és nem bántam meg, mert nagyon szerettük egymást a barátommal, és ennek már 3 éve. most 18 vagyok, és még mindig együtt vagyunk, és egyre jobban szeretjük egymást:) de ez nem korfüggő, és ha nem vagy benne biztos szerintem várj vele, ez majd jön magától:)
2010. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
87%
az utolsó kommentelőnek megmondom hogy gratulálok, és további szép éveket kívánok:)
2010. febr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

én is ilyenkor vesztettem el és két éve együtt vagyunk..:)

De télleg csak akkor ha szereted!

2010. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%
19 éves koromban vesztettem el a szüzességemet és az az igazság hogy szerintem 18 ig érdemes várni,,,megbélyegzés az amit kockáztatsz a normális mégsem unalmas élet ellenében.Az egész élet egy nagy megfelelés de ha megtanulod élvezni a normális,mégis jó dolgokat akkor rájössz hogy nem kell a legjobbnak és elfogadottnak lenned ahhoz hogy jó életed legyen.1 éve vagyok kapcsolatban,,,sokat gondolkoztam azon hogy más utat válasszak,,,mindenkit megkaphattam volna akire egész életemben csak vágytam de többet kaptam és kapok így hogy nem váltottam,,,,,mindíg van valami amire rá akarod vetni magad,,,de az a legjobb aki nyugodt és kivár,,,,sok rajongóval:P:D
2010. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%

Szia!


Annak idején én is 15 évesen veszítettem el. Testileg készen álltam rá, de lelkileg nem, kb. egy évig nem is élveztem a szexet, így csak havonta egyszer-kétszer feküdtem le a barátommal. Távkapcsolat volt akkortájt, nem volt nehéz kivitelezni. Egyébként 6 hónapnyi együtt járás után lettem az övé.

Azóta 26 éves vagyok és az a srác a férjem!! :) A nyáron született meg a kislányunk, aki most 7 hónapos :)

Az évek leforgása alatt persze előfordult, hogy félrekacsintottunk, de szeretjük egymást, így együtt maradtunk.

Az én véleményem is az, hogy, ha szereted a fiút, várd meg a megfelelő alkalmat és tedd meg. Nem kell, hogy neked is a férjed legyen 10 év múlva, de szerintem fontos (még, ha nekem ez miatt sose kellett, hogy főjön a fejem), hogy később szívesem emlékezz vissza, hogy kivel, hol és mikor tetted meg először.

Ja és persze, ha a fiú nem szeret eléggé, nem hiszem, hogy túlzottam érdekelni fogja, hogy Neked mikor, hogy jó vagy nem jó.. nem fog utána a karjaiba zárni, odabújni vagy hagyni, hogy hozzábújj és még órákig szeretgetni.. És védekezz!! Ilyen korban egy nem kívánt terhesség senki hasznára nem válik!!

2010. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
62%

Hát ez mind szép és jó amit írtok,de tegyük hozzá a szex az egyik legjobb dolog a világon a megfelelő partnerrel.

Ha testileg úgy érzed készen állsz rá, akkor csak bátran, de ha tényleg nem szereted a lányt/pasit akkor ne használd ki. Én 18 évesen vesztettem el a szüzességem egy nagyon aranyos lánnyal akivel 2 éve együtt vagyunk.

2 hét együtt járás után bújtunk ágyba, azóta minden tökéletes köztünk:D

2010. márc. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Van barátod?
2010. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Van barátod??
2010. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!