Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az igaz, hogy aki elvette a...

Az igaz, hogy aki elvette a szuzessegemet, ahhoz egy eleten keresztul kotodni fogok?

Figyelt kérdés
felek, hogy igy lesz. szakitottunk (bekeben), tavolsag es egyeb akadalyok miatt, kozben mar akadtak mas fiuk is, de megis ugy erzem hogy hozza BARMIKOR visszamennek ha ugy adodna... ez nem fog elmulni? igazabol szerelmes sem voltam, de megis hianyzik..
2009. febr. 3. 04:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja es a tavolsag 8000 km, ugyhogy ne irja senki, hogy ez athidalhato. "azert akkora f*sza neki sincsen", hogy egy kedves baraotm obszcen szavaival eljek :):)
2009. febr. 3. 04:36
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem el fog múlni idővel...általában akivel elveszti az ember abba különösképp szerelmes, és igen jobban kötődik hozzá, de a mai világban szerintem csak ideig-óráig...így hogy szerelmes sem voltál, valszeg főként a szép emlékek gyötörnek, de örülj annak hogy szépek, és hogy szívesen gondolsz rá, ha úgy adódik, úgyis találkoztok még, mindenképp próbálj meg szépen lassan mást keresni. nem kell pár nap alatt pánikszerűen, hagyd magadban lenyugodni az érzéseket és gondolatokat, aztán kinyílik a világ, meglátod mennyi olyan dolog van benne amit eddig nem is figyeltél:) remélem segítettem...
2009. febr. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
hat szerintem mindig a szived melyen vagyni fogsz ra es ilyen erzeseid lesznek mint most van:kotodni fogsz hozza mindig...kiveve ha talalsz egy olyan fiut aki torodik veled es nagyon szereted...nah akkor szerintem mar nem fogsz kotodni hozza olyan nagyon
2009. febr. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez fugg sok mindentol, ha az elso szerelem volt, akkor biztos, mindig emlekezni fogsz, de meg ha nem is voltal szerelmes, a kovetkezo baratodat valamilyen mertekben az elsohoz fogod hasonlitani, mivel meg csak vele voltal. Ha nem akarsz kotodni annyira, akkor probalj ne gondolkodni rajta es koncentralni a jovore.
2009. febr. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat, hat igen, hajlamos vagyok erosen a nosztalgiara es ezt kellene lekuzdenem.

O jobban elvan mint en, mert o utazott haza. en ugyanabban a kornyezetben maradtam ahol hatalmas az ur amit maga utan hagyott. konnyen mondja, hogy a jelenre koncentraljak.

pedig ezt kellene.

nosztalgia-olo otletek esetleg? :)

2009. febr. 3. 05:58
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nosztalgia ölő ötletek.. Sajnos csak annyit tudsz tenni, hogy ha eszedbe jut, másra gondolsz, tv-zel, elmész otthonról, zenét hallgatsz. Önkontroll...

Szerintem (saját tapasztalatból adódóan) mindig lesznek olyan pillanatok, amikor egyedül vagy, amikor nem tudsz elaludni, amikor eszedbe jut, és rá fogsz gondolni.


De szerintem ez így van rendjén. Ha szeretsz valakit gondolsz rá. Én is gondolok a volt barátomra akit szerettem, de most van másik párom, akit mégjobban szeretek. Egy folyamat az egész, egyre kevesebbet gondolsz majd rá, ehhez persze az is kell, hogy ne találkozzatok, ne b eszélgessetek, meg hasonlók

2009. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteni nem fogod, de ha jön egy srác, akibe még sokkal jobban beleszerelmesedsz, az majd feledteti, "a helyére ül".
2009. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Szia! Én is ilyen helyzetben vagyok csak, hogy mi nem úgy váltunk el, ahogy ti. Én még mai napig se tudom, hogy miért lett vége ennek a kapcsolatnak, de van egy jó pár feltételezésem. Mi jártunk 2 hónapot es én kb 1 hónap mulva odaadtam magam, s elveszitettem a szüzességem, mert úgy éreztem, hogy megbizhatok benne, hogy igazán szeret. Az elején igy is volt. Mostmár 3 hónapja, hogy vége és mégse tudom elfelejteni, de hiszek magamban, hogy sikerülni fog. Szóval te is higgy magadban, és nézd meg megfog változni minden...
2009. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

JAJ DEHOGY!!!!!! Önmagában annak nincsen "kötő ereje", hogy ő vette el a szüzességedet. Ez csak egy hülye mítosz. Nem születik a szűzhártya átszakításával semmiféle extra spirituális kötelék.

Ha kötődsz hozzá, ez a kapcsolat (megszokás? nosztalgia? félelem az újtól?) miatt van, ez akkor is meglenne, ha ő a 3. vagy a 10. lett volna életed során.

2009. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem igaz! Csak beleszerettél és még nem sikerult teljesen elfelejtened! Majd az ido begyógyítja a sebeket, vagy nem:))) Nekem pl. volt egy sima haverom aki miatt már egy fél éve fáj a szivem, de ez már más téma!!!

Amúgy honnan valósi az a pasid?:)

2009. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!