Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most már tényleg olyan nagy...

Most már tényleg olyan nagy gáz ha az ember nem veszíti el 18 évesen se?

Figyelt kérdés

En nem tudom egyszeruen hogy mire jo az hogy minnel hamarabb elveszitsd az szuzesseged. Epp olvastam az egyik kerdest amelyikben egy 18 eves srac el akarna vesziteni surgosen de nincs kivel. De ugyan mar ha talalkoznal egy prostival es elveszitened az mire volna jo? Gondolkozzatok mar lesz baratnotok aztan meg nem volna jobb ha o neki tudnatok addni a szuzessegeteket? En 14-15 evesen voltam ilyen szexmanias de idovel azert mar 18 evesen prostival elvesziteni az mar szanalom. Retkes budos rib@anccal. En 19 eves vagyok 1 eve van baratnom o is 19 eves. Meg szuzek vagyunk sajnos meg nem jott ossze. Igazz volt mar probalkozas. De mivel mind a ketten kezdok vagyunk nem jott ossze.

De ez most miert gaz ha esetleg 19 evesen szuz vagyok? Tan felnek egyesek hogy masok megtudjak vagy mi? Azt el is lehet titkolni. Vagy hazudjatok ha mar annyira bant. Megis jobb mintha lefekudnetek egy rib@anccal (en szerintem)


Tan en vagyok hulye hogy igy latom vagy esetleg masok is igy gondoljak?


2011. jan. 17. 08:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az utolsónak teljesen igaza van. A hülye diszkós k.rváknak nem kellenek normális pasik.

Aki meg okos létére összeáll egy szőke plázap.csával, attól megvonnám az okos jelzőt.

2011. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!