Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most már tényleg olyan nagy...

Most már tényleg olyan nagy gáz ha az ember nem veszíti el 18 évesen se?

Figyelt kérdés

En nem tudom egyszeruen hogy mire jo az hogy minnel hamarabb elveszitsd az szuzesseged. Epp olvastam az egyik kerdest amelyikben egy 18 eves srac el akarna vesziteni surgosen de nincs kivel. De ugyan mar ha talalkoznal egy prostival es elveszitened az mire volna jo? Gondolkozzatok mar lesz baratnotok aztan meg nem volna jobb ha o neki tudnatok addni a szuzessegeteket? En 14-15 evesen voltam ilyen szexmanias de idovel azert mar 18 evesen prostival elvesziteni az mar szanalom. Retkes budos rib@anccal. En 19 eves vagyok 1 eve van baratnom o is 19 eves. Meg szuzek vagyunk sajnos meg nem jott ossze. Igazz volt mar probalkozas. De mivel mind a ketten kezdok vagyunk nem jott ossze.

De ez most miert gaz ha esetleg 19 evesen szuz vagyok? Tan felnek egyesek hogy masok megtudjak vagy mi? Azt el is lehet titkolni. Vagy hazudjatok ha mar annyira bant. Megis jobb mintha lefekudnetek egy rib@anccal (en szerintem)


Tan en vagyok hulye hogy igy latom vagy esetleg masok is igy gondoljak?


2011. jan. 17. 08:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%

Én is sokszor gondolkodtam k.urván, de soha nem tettem meg, az olyan mintha feladnád. Végül 22 évesen sikerült. Bánom, hogy nem sikerült hamarabb? Bánom.

De ennek ellenére jól jártam, sikerült olyan lányt találnom, aki elfogadja, nem kellett hazudnom, azóta is együtt vagyunk.

Ilyen idősen már tényleg gáz. Magadnak is be kell ismerned. Szerintem 17-19 évesen lenne normális.

2011. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
15 evesen meg szinte fogalmad sincs a szexrol ahozz hogy keszen legyel a szexre felnotte kell valj. En rengeteget olvastam utana. Eloszor tudjam hogy mibe is kezdek bele. Nem pontozlak le mert csak a velemeny mondtad. Igy a helyes mindenki maskepp latja a dollgokat. Ugy en is. Nem vagyok alszent persze kivanom a szexet. Es nem 1 baratnom volt 15 evesen se nem 2. Barmelyik csajt megkaphattam volna amelyiket csak akartam. Sokan azt hiszik mert valaki nem szep nem lehet baratnoje. En epp az ellenkezojet bizonyitom be. Ha egy pasi nem fel attol hogy esetleg vissza utasitjak akkor van igazan eselye a lanyoknal.
2011. jan. 17. 08:42
 3/21 A kérdező kommentje:
Persze en is akarnam csak sajnos nincsenek meg hozza a korulmenyek. O delelotos, en egesz nap jarok a suliba szinte. Amikor neki van szabad ideje akkor nekem nincs. Hetvegen talalkozunk de akkor otthol vannak a szulok is sajnos.
2011. jan. 17. 08:43
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"15 evesen meg szinte fogalmad sincs a szexrol ..."


Azért ne tévessz össze egy mai 15 évessel hahó! Nekem 15 évesen - meg másnak is aki velem egyidős - több esze volt 15 évesen mint a mostaniaknak sokszor 18 évesen!


Tudod mekkorát lestek, mikor 14 évesen osztályfőnöki órán szexuális felvilágosítás különórán egy olyat kérdeztem, hogy igaz-e hogy az óvszerek spermaölő bevonata allergiát okozhat-e?!

2011. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is teljesen tisztában voltam mindennel már 13 évesen, és akkor azt terveztem, hogy 15 évesen jó lenne... Arra nem gondoltam, hogy addigra kellene szerezni hozzá valakit, az meg nem egyszerű.

Az a baj, hogy ma nem az dug 13-15 évesen, aki érett rá, hanem akinek sikerül. A kérdéseik alapján siralmasan alacsony a jól informáltak aránya.

2011. jan. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

08:50


Pontosan erről beszélek! Akinek sikerülne, az tuti megcsinálja, tökmindegy hány éves. Akinek meg valami miatt nem, az keresi a kifogásokat, álszent idealizmusok mögé bújva!

2011. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szerintem az meg nem kifogas en tudtam hogy miert nem tettem meg meg regebben. Most persze akarom de nem banom egyaltalan hogy nem azokkal tettem meg akikkel 15-16 evesen jartam. Nem vagyok alszent egyaltalan. Nem vallasi okok miatt nem tettem meg.
2011. jan. 17. 09:28
 8/21 sztív2000 válasza:
Nem gáz. Az erkölcs nem gáz.
2011. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok és szűz.

Már 15 évesen megtettem volna ha lett volna kivel de mivel nem vagyok jó pasi ez miatt visszahúzódó típus is vagyok így nem jött össze.

2011. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez nem erkölcs kérdése. Nincs a szexben semmi erkölcstelen.

Ellenben jó takarózási lehetőség :)

2011. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!