Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most már tényleg olyan nagy...

Most már tényleg olyan nagy gáz ha az ember nem veszíti el 18 évesen se?

Figyelt kérdés

En nem tudom egyszeruen hogy mire jo az hogy minnel hamarabb elveszitsd az szuzesseged. Epp olvastam az egyik kerdest amelyikben egy 18 eves srac el akarna vesziteni surgosen de nincs kivel. De ugyan mar ha talalkoznal egy prostival es elveszitened az mire volna jo? Gondolkozzatok mar lesz baratnotok aztan meg nem volna jobb ha o neki tudnatok addni a szuzessegeteket? En 14-15 evesen voltam ilyen szexmanias de idovel azert mar 18 evesen prostival elvesziteni az mar szanalom. Retkes budos rib@anccal. En 19 eves vagyok 1 eve van baratnom o is 19 eves. Meg szuzek vagyunk sajnos meg nem jott ossze. Igazz volt mar probalkozas. De mivel mind a ketten kezdok vagyunk nem jott ossze.

De ez most miert gaz ha esetleg 19 evesen szuz vagyok? Tan felnek egyesek hogy masok megtudjak vagy mi? Azt el is lehet titkolni. Vagy hazudjatok ha mar annyira bant. Megis jobb mintha lefekudnetek egy rib@anccal (en szerintem)


Tan en vagyok hulye hogy igy latom vagy esetleg masok is igy gondoljak?


2011. jan. 17. 08:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahoj!


Igen, legyetek csak nyúlszindrómásak...gratulálok, ehhez asszem nem tudok mást hozzáfűzni. Aki csak ösztönből cselekszik az ösztönlény, állatokkal pedig nem szívesen vitatkozom.


Én most 20 évesen szűz vagyok, pedig lehetőségem lett volna bőven, hogy elveszítsem a szüzességem, de érdekes módon nekem az agyamban is tudott mindig vér maradni. Nem csak takarózok ezzel, mert nincs mit takargatni, ellenben sajnálom azt a sok tinit, aki tényleg csak azért vállalja be, hogy ne legyen ciki, vagy itt bizonytalankodik, hogy nem gáz-e...


Aztán kíváncsi lennék, hogy hol is vannak azok az élmények, amikor nem sikerült, meg nem volt jó, meg hogy olyan rosszul sikerült, hogy rá sem bír nézni valaki nőkre évekig? Jaaa, hogy erről nem sikk beszélni, csak mindig elhitetni, hogy a legjobb nők szajhák és a legjobb pasik tenyészbikák. Bocs én ember vagyok és az is maradok, a többinek meg javaslom az egy karámba zárását.

2011. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen vagyok szűz (fiú vagyok) és nem érzem, hogy valamiről le lennék maradva. Igaz barátnőt már nagyon szeretnék, de egyáltalán nem a szex miatt. Nem kell ezen görcsölni meg szégyenkezni. Akkor szégyellném magam, ha 14 évesen össze-vissza dugtam volna (mint az osztálytársaim).
2011. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
0%

ja elég gáz ha 18 évesen még szűz vagy

én 14 évesen vesztettem el

19/L

2011. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

20:35-re:


Erre nem lennék büszke....

2011. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
hat en se lennek ra buszke:D dehat van aki erre buszke
2011. jan. 19. 21:18
 16/21 anonim válasza:
Én 18 voltam, és kíváncsi. De ugye lány vagyok és tényleg vártam a nagy Ő-t... Nem jött... Egy éjszaka lett. Nem bánom, mert itt a nagy Ő most, és persze jó lenne ha ő lett volna az első meg kapcsolatban meg ilyesmi, de sztem attól jobban izgulnék, h én nem tudok semmit ő meg mindent. Így is rengeteget tanultam tőle. Szóval sztem 20 felett sem gáz. 25 már necces... apáca vagy pap beállítottság. Addig azért az emberi kíváncsisággal nem lehet bírni. meg nem is érdemes. Jó dolgokat nem szabad megvonni magunktól. de azért nem kell minden szabad ágyba beugrani. Ésszel és örömmel...:) Én ezt mondom. És azért Prosti nem kell... akk már ha ennyire mind1 ott a diszkó meg a kiéhezett könnyűvérű lányok, legalább fizetned nem kell...
2011. jan. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én pont 25 voltam. Pedig nincs velem elvileg semmi baj, a kinézetem szerintem megüti az átlagot, a viselkedésem normális, csak egyszerűen a legtöbb lánynak nem voltam az esete.

Igazság szerint már 15 évesen is éreztem magamban akkora vágyat, hogy elveszítsem, de nem volt kivel. Így sajnos 10 évet kellett várnom. :(

2011. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

04.43

"Ott a diszkó, meg a kiéhezett könnyűvérű lányok"


Ez is egy klisé! Azok a lányok lehetnek bármennyire is ri...ok, de akkor sem állnak szóba egy csendesebb, szerényebb sráccal.

Fura ezt kimondani, de sok fiú pont azért nem jut szexhez, mert egyszerűen túl intelligens az ilyen p...k-hoz.

2011. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

hat az utolsonak nem adok igazat:))

ha annyira okos vannak csajok akik az olyat szeretik

na de lenyegtelen ha okos attol meg lehet baratnoje


Am ismertem egy sracot olyan ronda volt hogy azt gondoltam hogy magaban eli le az eletet es talalt maganak egy olyan szep csajt hogy majd kiesett a szemem. Hogy mit szeretett a csaj benne? Azt hogy okos. Mondjuk az a csaj "szoke" + "plaza cica":D szoval erdekes kombinacio

2011. jan. 20. 15:17
 20/21 anonim ***** válasza:

Akkor az ő, ez az ember meg én vagyok!

a legtöbb csaj egyszerűen nem tudott mit kezdeni velem, azért is tartott 25 éves koromig a megfelelő barátnő megtalálása.


A diszkós és az előtte lévő hozzászólást is én írtam.

2011. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!