Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy átlag ember hány éves...

Egy átlag ember hány éves koráig sexel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, nem tudom elképzelni, hogy a 70 éves nagymamák ... xD
2011. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
amíg feláll az illetőnek szerintem... de ez ember függő is lehet h valaki 60 éves koráig de vannak olyanok akik 40 évesen "visszavonul"
2011. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, egyéne, egészségi állapota válogatja! 72 éves vagyok, de még heti egyszer elmegy, persze ne gondoljon senki akár óra hosszatt tartó szeretkezésre! Kb. fél óra és az élvezet sem akkora egetrengető mint 20 évvel ezelőtt, de még ha így megy nem panaszkodom, sőt a feleségem sem. Mindeszt nem kamuból írtam, személytelenül nem lenne értelme! Szép napot neked, kellemes ünnepeket! Ja és elég, ill. túl aktiv voltam fiatal koromban, hidd el a lőszert nem kell tartalékolni, marad, van belőle később is, csak a mennyiség lecsökken!
2011. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Hát kötve hiszem hogy 70-évesen ilyen oldalon adja a válaszokat . :D De azért megadom a tiszteletet kitudja.

Ha 72 évesen még nyomja az ipart akkor la a kalappal, remélem én sem csinálom majd másképp :D majd sokat gyakorlok... És kellemes ünnepeket viszont :)

2011. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72 éveses nagy kamu szerintem, egyik ismerősöm 65 és be sem tudja kapcsolni a szgépet.
2011. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem apám idén 65 és van egy 4 éves hugom ( 11 év van ahugom és én köztem) szoval 60 évesen még simán nyomatják :D
2011. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amerikában valaki 87 évesen erőszakolta meg a szomszéd nőjét még néhány évvel ezelőtt, erről ennyit...
2011. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként általánosítani sem lehet, mert valaki 20 évesen liheg ha gyors lépésben megy, valaki meg 70 évesen sem.
2011. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ameddig bírja :D ez fejben dől el. apa 61 évesen összehozott egy gyereket :D
2011. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen! Nem vagyok rá büszke, hogy 72 éves vagyok, bár szégyenkeznem sem kell emiatt. 1963 májusában volt az esküvőm a párommal, amit soha, de soha nem bántam meg, mert egy igaz embert, odaadó társat találtam meg! Ezt nem sokan mondhatják el sajnos kifordult a világ ! Nem mondom azt, hogy "ezek a fiatalok", mert minden változik ami jó dolog, ha előre visz, de... Ma sokak szemében nincs értéke a szerelemnek, igazából önzőek, nem becsülik meg egymást, azt hiszik az emberek a szabad szekszualitás a menő. Mikor 16-18 éves voltam, szerettem volna talán ezt a fajta könnyelműséget, fiatalemberként, akkor is lehetett "dugni", olyan lányok akkor is voltak, de nem úgy mint most minden lány! Na szóval, igazat írtam. És akkor is lehetett tanulni, nem maradt több tuskó mint manapság! Szép napokat fiatalok!
2011. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!