Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlag ember tényleg tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlag ember tényleg tud minden "fontosabb" időpontot?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanra mint legelső csók, legelső szex, menstruálás(lányoknál), aktuális pasival/csajjal első randi ideje, első csók, szex??? Dátumra pontosan? És azt meg tudod mondani 2 mp alatt hónapra pontosan h mennyi ideje vagy együtt a mostani pároddal?


Azért kérdezem, mert én nem jegyzem meg az ilyesmit!


2009. jún. 14. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenre (amiben volt részem) arra emléxem...
2009. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a mensit muszáj mert ha kórházba kerülsz és kérdezik akkor tudni kell...legalábbis tőlem eddig mindig napra pontosan kérdezték...

A többit meg nem muszáj,én tudom,de nem azért mert olyan feledhetetlen v ilyesmi csak mert jó a memóriám és akaratlanul is midnent megjegyzek:)

2009. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én a legelső menszi idejére gondoltam (hány éves voltál, stb.)
2009. jún. 14. 16:09
 4/12 anonim ***** válasza:
hát, én egyre sem emlékszem szinte:D
2009. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2mp alatt nem vágom a dátumot de ki tudnám deríteni.
2009. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a saját névnapomat nem tudom. Barátnőmnek kiadtam, hogy ha azt akarja, hogy bármiről is megemlékezzünk, szóljon előtte.
2009. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én mindenre pontosan emléxem:) első szex, első mensi, mindenre:D még azt arra is hogy hánykor volt:D xD
2009. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A férfiak azok általában nem emlékernek, de a nők igen!! Az a fura h én is nő vagyok... hirtelen amikor kérdezték h mikor volt az első csók, még az sem jutott eszembe, h kivel. Utána persze beugrott.

Azon szoktam nevetni, amikor a csaj napra pontosan tudja hogy mennyi ideje van a pasijával. 1 év, 2 nap múlva 2hónap :D:D

2009. jún. 14. 16:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha csókaoltam volna meg nőt, arra emlékeznék, hogy mikor történt... Így csak arra emlékszem napra pontosan, hogy mikor kaptam kosarat. Egyébként híresen jó memóriám van, minden hülye dátumot megjegyzek, úgyhogy biztosan emlékeznék mindenre, és, ha kérdeznék rávágnám!


19/F

2009. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azt is tudod h mikor kaptál kosarat? :) ez aranyos...


2000 okt. 20 -Juli

2002 márc. 10 -Anna

20005 jan. 8 -Emese

..........



és így vagy hogy? :)

2009. jún. 14. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!