Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » SZerintetek? Elsősorba lányok...

SZerintetek? Elsősorba lányok válaszát várom FONTOS FONTOS

Figyelt kérdés
19F vok, de kb akikkel ujabban megismerkedtem, uj oszt társak uj spanok kinéznek belőlem egy rakatt csajt meg h rengetegnőt megdöntöttem, kb mindig azt krédezik h menyi nőt döntöttem le ? nem azt h szűz e vafyok még .... pedig az vagyok :( szóval ki nem néznéd belőlem, de az is igaz h nem nagyon jártam senkivel, max pár keverés volt , és az is csak csók ig ment el jah és az utolsü ilyen kb 3 éve volt , amugy mit csinálljak ? most én vagyok a hibás ? mert mindig ugy voltam, hogy majd ha jobban fogok kinézzni jobb is összejöhet..... és itt vagyok 19 évesen szüz , nem járok mostanába sehova se, kérek komoly tanácsokat, jah és van egy olyan mániám h az idősebb ( max 10-15 évvesl idősebb nők bejönnek, kérlek segitsetek, tanácsoljatok vmit mert ez igy nem mehet tovább minden barátom, és haverom elvesztette már olyan is akiről nem si gondoltam volna :(
2010. nov. 23. 20:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hát am jah ki nem néznéd belőlem hogy soha nem dugtam :)
2010. nov. 24. 16:33
 12/15 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van, hogy szűz vagy. Ha nagyon zavar akkor mond el a barátaidnak, hogy te igenis az a fajta pasi vagy( ami amugy a csajok többségének a kedvence szerintem) aki vár arra, hogy szerelmes legyen.

ÖNBIZALOM kezdeményezz nyugodtan

2010. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
22:08 aki 22L nem a huszon évesekre nézek ugy hanem a 30 év felettiekre..... szóval te még bőven beleférnél :-)
2010. nov. 24. 16:37
 14/15 anonim ***** válasza:
oh.. ez aranyos :) 22/L
2010. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

lehetne belőle valami :-) ? ha igen email cimedet ird ki :D

ha nem akkor meg ez van :(

2010. nov. 25. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!