Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Leginkább lányok válaszát...

Leginkább lányok válaszát várom, de fiúk is válaszolhatnak. Kinek milyen volt az első?

Figyelt kérdés
Én pénteken vesztettem el, egyszerre éreztem fájdalmat és élvezetet. Annyira aranyosvolt, félpercenként kérdezgette h abba hagyjuk nagyonfáj?:D Persze rendesen védekeztünk, odafigyeltünk mindenre.Kicsit bénáztunk az elején:D nektek milyen volt?:) 17L
2010. okt. 3. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nagyon hasonló :) én is egész végig kérdeztem a barátnőm ? nem fáj ? abbahagyjuk ? jól vagy ? meg közbe puszilgattam csókolgattam meg ilyenek :D

17/f

2010. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Cheerleader válasza:
Hát nekem nagyon fájt de az én barátom is figyelmes volt. Élvezetet akkor még nem nagyon élveztem és is nem véreztem:D
2010. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Cheerleader válasza:
*éreztem
2010. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
énse véreztem, de fájt nekemis.. nem is kicsit, de aztán elterelte a figyelmemet, és már semmi gond nem volt.:D ez elején a gumival szerencsétlenkedtünk egy kicsit:Dmerthogy neki is ezvolt az első:)
2010. okt. 3. 12:29
 5/12 anonim válasza:
Nekem isteni volt, egyáltalán nem fájt:) és az eleje... hmm... még most is felizgulok, ha rá gondolok:)
2010. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon véreztem és csak kicsit fájt. A barátomnak is az volt az első. Nagyon élveztem azóta sem volt olyan jó....
2010. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én véreztem egy keveset, de semmi fájdalom nem volt..talán 1 pillanatig, de aztán átadta helyét a gyönyörnek. Soha nem felejtem el:) azóta se volt olyan párom aki legalább annyi örömöt okozott volna :( lehet a mérce magas :S :)
2010. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez a sokadik ilyen kérdés, nagyon örülünk, h végre elvesztetted a szüzességed, de felesleges ilyenekkel terhelni az oldalt...
2010. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 rozika10 ***** válasza:

jajj már csak kiváncsi!!és ha nem akarsz nem válaszolsz!

Nagyon jó volt sokat nevettünk,fájt is kicsit de inkább a nevetés maradt meg,igen volt egy kis vérzés legalábbis a törcsi a kukában végezte amin feküdtünk!:D

De jó rá vissza gondolni,ennek már tiz éve!

2010. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
rozika10,hány évesen vesztetted el?
2010. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!