Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » SZerintetek? Elsősorba lányok...

SZerintetek? Elsősorba lányok válaszát várom FONTOS FONTOS

Figyelt kérdés
19F vok, de kb akikkel ujabban megismerkedtem, uj oszt társak uj spanok kinéznek belőlem egy rakatt csajt meg h rengetegnőt megdöntöttem, kb mindig azt krédezik h menyi nőt döntöttem le ? nem azt h szűz e vafyok még .... pedig az vagyok :( szóval ki nem néznéd belőlem, de az is igaz h nem nagyon jártam senkivel, max pár keverés volt , és az is csak csók ig ment el jah és az utolsü ilyen kb 3 éve volt , amugy mit csinálljak ? most én vagyok a hibás ? mert mindig ugy voltam, hogy majd ha jobban fogok kinézzni jobb is összejöhet..... és itt vagyok 19 évesen szüz , nem járok mostanába sehova se, kérek komoly tanácsokat, jah és van egy olyan mániám h az idősebb ( max 10-15 évvesl idősebb nők bejönnek, kérlek segitsetek, tanácsoljatok vmit mert ez igy nem mehet tovább minden barátom, és haverom elvesztette már olyan is akiről nem si gondoltam volna :(
2010. nov. 23. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is!
2010. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 nielindi ***** válasza:
84%
uristen!!! mi van akkor, ha még 19 évesen szüz vagy?! nem is csodálom... " mert mindig ugy voltam, hogy majd ha jobban fogok kinézzni jobb is összejöhet" ugy látszik, nem lettél szebb, és senkinek nem kellesz. még a szerinted nem olyan joknak se. persze, h te vagy a hibás! nem azért mert nincs barátnöd, hanem azért mert anyakomplexusod van és nem teszel azért semmit, h ismerkedj. a másik meg az, h lehet, h sok lány van aki szeretne/ett volna töled valamit, de te jobbnak gondoltad magad annál, h vele leállj.
2010. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Hát tudod lehet h elvesztették már a szüzesséüket de lehet h ez csak egy ilyen "egyéjszakás kaland" volt. Lehet h neked az első csaj akivel majd járni fogsz egyből a feleséged is lesz és a haverjaid meg ledönthetnek 100 csajt is de ha a végén nem találják meg az igazit akkor te jársz jobban. És amúgy a csajoknak jobban bejön ha egy oyaln pasival jönnek össze aki még nemvolt annyira lánnyal merrt ebből látszik h nem könnyen megszerezhető :)

Szóval ezért igazán nem kell aggódnod mert lehet h a haverjaid körében aza léyneg és a fontos hogy hány lánnyal voltak már de a lányoknak nem ez a fontos. :)

és ez a lényeg nem?=)

2010. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az nem hiba ,hogy idősebbek is bejönnek!

Sokkal tapasztaltabbak mint te ,de ők nekik már csak a hosszú távú kapcsolat kell.

Szerintem ismerkedj idősebb lányokkal.Nekik is jól esik ,hogy egy fiatal srácnak bejönnek.És valld be őszintén te is örülsz ha a 16 éves lányok megnéznek és talán rád is mozdulnak.

Mindenesetre sok szerencsét!!!

2010. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező könyörgöm ne azért akard már elvesziteni mert jaj a haverok mit fognak szolni hozzá! aki az igazi barátod nem azzal fog foglalkozik hogy , voltál már nővel vagy sem .Azt hogy nem jársz sehova azzon lehet változtatni sportolni elmmenni vagy néha szorakozni vagy bármilyen programra ami téged érdekel.Most azt hogy te ilyen görcsösen elakarod vesziteni ez elég rosz dolog mert nem magad miatt teszed hanem mások nyomására ugymond pedig hidd el ha lazán fognád fel ezt a dolgot nem ugy mint ha katonaiparancs szóra menne talán hamarabb célt érnél ! Most azt hogyneke, az idősebb nők jönnek be hidd el ma már ez is elfogadott persze mondjuk akor néha illene komolyan is viselkedni! de bele náluk is brobálkozni veszteni azzal még nem vesztesz semmit.
2010. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de először is, nekem igy szerelemre meg hosszabtávra a korombeliek vonzanak természetesen ( 18-20 év) közöttiek kb, az idősebb nők csak szexuálisan vonzanak, szal meg probállom elmaygarázni... egy idősebb nőre ugy nézek h lefeküdnék vele, de a korombelieket meg télleg tetszés szerint és eggyáltalán nem gondolok arra ha csak meg kellene dönteni, meg a fiatal csajokat ugy nézem h de jó lenne járni stb... nem csak döngetni, jah és itthon vagyok sokat, de ha vki hiv vhova akkor megyek, de ritán magatol is mert kibuliztam magam ujjabban 2 éve vagyok itthon, jah és Kondizok ( gyúrok ) és Sokáig Thai boxoltam is .... és fociztam is, jah és 8 évig JUdoztam ( 6 éves koromtol 14 éves koromig, ) csak h ne egy kockát lépzeljetek el, egyszerűen nem merek probállkozni, mert mindig arra gondolok h majd ha izmosabb leszek, majd ha izmosabb leszek jobban fogok tetszeni neki/k értitek ???????? ÉS A KONDIBA temetkezem el !!!! jó nem vagyok egy SWARCENEGGER de azé nem egy átszekadt srác vagyok, csak h tisztán lássa mindenki.........
2010. nov. 23. 20:56
 7/15 anonim ***** válasza:
16 vagyok, szűz, barátom 19, pár hónap múlva 20 lesz, és ő is az.Kit érdekel?!
2010. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne parázz ezen! Én is szűz vagyok 22 évesen, és nekem meg a 3-4 évvel fiatalabb srácok jönnek be, de sajnos tudom jól, hogy ők egy idősebb csajjal csak a szexre mennének ahogyan te is leírtad ezért vagyok én is nehéz helyzetben. De talán előbb-utóbb akad majd valaki, akinek nem csak a testem kell. (szerencsére külsőre elég jó adottságaim vannak, bár ebben az esetben pont ez a hátrányom) 22/L
2010. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Funktasztikus ***** válasza:
de ha kinéznek belöled egy csomo nöt akk nem lehetsz ronda
2010. nov. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ne parázz ezen, valaki még értékelni fogja, hogy nem kúrtál a fél világgal, és nagyon helyes, hogy nem a farkad vezet, hanem várod az igazit.
2010. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!