Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz ha buliba vesztem...

Nagyon gáz ha buliba vesztem el a szüzességem? (lent)

Figyelt kérdés
bulikba sokan akarnának velem már...csak még szűz vagyok,és nem engedek nekik jóformán semmit:S és nem akarom hogy ez így maradjon.;) szal,nagyon gáz lenne? mivel a srác csak megb*szni akar,akkor durva is lenne? fájna? :)
2010. okt. 23. 00:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
de ha már 15 vagy és télleg el akarod vesziteni legalább télleg oannal akit szeretsz én 16 vagyok mégsem unom hogy szűz vagyok
2010. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
96%

16 vagyok és lány

te vagy az akit ha a discoba meglátok legszivesebben szembekönélek!

megérdemled h az első kis p.öcs elvegye a szüzességed úgy h semmit ne élvezz benne...

GRATULÁLOK HOZZÁD

nem tudom hogy hogy lehetsz ekkora r.ibanc...

am meg szánalmas vagy nem gáz..

az a gáz h ezt te komolyan kiírod...

hidd el 18éves korodra az eseményutánni tablettát úgy fogod szedni mint más a c-vitamint..

nagy életcél komolyan..

2010. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Ejnye,szűz aztán már mekkora ku.rva.Ba,szasd csak meg magad,az való az ilyen kis kur.váknak.Remélem az én lányom nem lesz ilyen...
2010. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gáz, hogy léteznek még ilyen hozzád hasonló k***ák! -.-
2010. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
tudom hogy elég közhely, de ez a baj a mai fiatalokkal.miért akarsz 15 évesen a szexszel foglalkozni?nem vagy rá érett fizikailag és lelkileg sem ha megkérdezed hogy gáz e ha egy buliban összejössz egy tajparaszt gyerekkel hogy elvegye a szüzességedet.ne akarj hamar felnőni mert 10 év múlva visszasírod ezeket a "szép" kamaszéveidet. higgy nekem. legyél a barátaiddal, érezd jól magad, semmi tragédia nem történik ha mondjuk 18 vagy 22 évesen jön az a srác akit igazán kívánsz, és ő lesz az első.
2010. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
nem azzal van a baj, ha valaki buliba veszti el a szüzességét. a baj akkor van, ha minden hétvégén más pasi/csaj, esetleg egy este több is...
2010. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

ha hiszitek ha nem csak azért regisztráltam ide a gyakorikérdésekre h be tudjak ugatni ennek a sok kis retkes k*rvának... de annyi remek és frappáns válasz érkezett h szóhoz sem jutok! :D elismerésem a kommentelőknek!

Te pedig kérdező.... b*szasd meg magad!

2010. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Mennyi idős vagy? Komolyan, ezt ne csináld ne járj ilyen helyekre ahol undorító piás dögökkel találkozol és mindegyik megakar dönteni...:S ezektől hányingert kapok. Az első együttlétet azzal ajánlom aki szeret és veled akar lenni nem hagy ott az első menet után. Csak óvatosan!
2010. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!