Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak ha a szüleim...

Mit csináljak ha a szüleim maradiak?

Figyelt kérdés

4-5 hónapja vagyok együtt a barátommal és azt se szeretik ha ott alszok.... én szeretnék lefeküdni vele de félek, h anyumék kitagadnak..... és közölték, h 1 év után aludhatunk 1 ágyban...... lehet azért csinálják ezt mert ő az első barátom és nem szeretnék ha rosszul döntenék....

de én nem szeretnék több, mint 1 évig várni..... meg a barátomtól se várhatom el, h 1 évig várjon arra, h ott aludjak náluk!!!!

volt valaki hasonló helyzetben?

én arra is gondoltam, h titokban veszítem el a szüzeségem de akkor még jobban leszídnának szerintem...... :(

17/L


2010. okt. 5. 18:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%

17 vagy! Lényegében már nagylány! A szüleid kicsit maradiak, de lehet hogy ostobák is! A naptár alapján történő szexelés eleve egy f@szság!

Szerintem csinálj mindent titokban, különben a szüleid elcseszik az egész életedet! Gátlásosnak és félénk leszel, ha rádkényszerítik az ő buta elképzeléseiket! Ugyanis az élet másképp működik!


Kérdezd ki őket altatva és bizalmasan de nem direkjtbe hogy hogyan ismerkedtek meg, és hogy ki mikor veszítette el, de persze ne így direktbe. Vagy hogy voltak-e hippik, drogoztak-e stb! Szerintem nekik is van vaj a fejükön, csak neked akarnak apáca szabályzatot adni! Ezzel vissza is vághatsz nekik.


17 évesen már eléggé nagylány vagy ahhoz hogy önálló szexuális életed legyen! Minél előbb juttatod el ezt a tudatukba annál előbb szabadulsz.


A szüleid féltenek is, így be kell bizonyítanod hogy teljesen képben vagy a védekezést és a nemi betegségeklet illetően!!!


Kérdezz tőlük bonyolultat a fogantatásról, amiből látják, hogy mennyire felkészült vagy.

2010. okt. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

17 éves vagyok,a barátom 21. Már 2 éve együtt vagyunk és apukám nem,de anyukám elég maradi.Nálunk minden titokban volt,3 hónap után pettingeltünk és több mint 1 év után feküdtem le vele.Igaz,h ez megtörténjen kb. 3 hónapos könyörgés előzte meg,h elmehessünk a téli szünetben pár napra a Velencei-tóhoz.Elmentünk,de előtte anya azt mondta,h ha terhes leszek,a barátomékhoz költözök.Aztán tavasszal másfél hétig nem találkoztunk suli miatt.És mikor hazajött mondtam anyáéknak,h 7végén náluk alszm.Na akkor megint vmi felvilágosítás félébe próbáltak kezdeni,én meg csak annyit mondtam h együttalvás nem azt jelenti h lesz vmi.Aztán vhogy belenyugodtak,h felnőttem.Bár mikor nyáron elmentünk balcsira,ott is először nem akartak elengedni.Pedig ismerik a barátom,csak szimplán féltenek,h hülyeséget csinálok.

a nődokiről annyit,h anyudnak nem is kell bemenni veled.

nem tom a barátod hány éves,és szűz-e még,de én úgy gondolom,h ha szeret akkor képes rád várni,de 1 év már kicsit tényleg sok.

2010. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
mostmár 5 hónapja :)
2010. okt. 18. 19:35
 14/21 anonim válasza:
ha még nem vagy nagykorú akkor ezt sajnos el kell viselned...amm én is ilyen anyával élek.
2010. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Sztem várnod kéne. Ha szeret a fiúd, akkor meg ő is várni fog. 1 év az nem olyan hosszú idő. Aki nyafog emiatt az csak sajnáltatja magát.
2010. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem értem... attól mert még nem alszotok együtt számos lehetőségetek van arra, hogy nemi életet éljetek. Nem kell ahhoz együtt alvás...

A mamád meg lehet, hogy elkísér majd a nőgyógyászhoz, de mivel 18 évesen már felnőtt vagy (nagykorú), ezért az orvost köti a titoktartás - nem adhat ki információt rólad még az anyádnak sem.

2010. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

helloka! én 19 vagyok már két éve együtt a barátommal, fiatalabb nálam 9 hónappal de részlet kérdése :D. mi 3 hónap után feküdtünk le egymással, a szüleim nem voltak itthon így itt aludt és akkor történt meg. anyu nem szokott örülni hogyha nála alszom, de ha ő alszik nálam azzal nincs gond. nem tudom mit gondolnak h szűz vagy-e vagy sem, de igazából nem is érdekel. és ha nem is alszunk együtt akkor is tudunk szeretkezni! "titokban" is lehet ám mindent csinálni. és ha kiderül? nem világvége lesz. de a családot sose hanyagold el a szerelmed miatt!!! mert ők lesznek az egyetlenek akikre számíthatsz ha valami nem stimmel a párod és te közted(most itt nem hétköznapi dolgokra gondolok)!

*L

2010. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

helyzet ugyanez :/ átérzem...

én 15 vagyok (lassan 16) 14 hónapja van barátom, anyám közölte velem, hogyha lefekszünk kiderül... és szüzességi vizsgálatra fog vinni és ha tényleg lefeküdtünk eltilt. :/

én is tanácstalan vagyok..

2010. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
15 évesen ne is szexeljél.. azon kívül is számos módja van a másik kielégítésének
2010. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nem hetek óta vagyunk együtt :) hanem másfél éve, de nem is szexelek 15 évesen, nem célom a kiégés :D
2010. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!