Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak ha a szüleim...

Mit csináljak ha a szüleim maradiak?

Figyelt kérdés

4-5 hónapja vagyok együtt a barátommal és azt se szeretik ha ott alszok.... én szeretnék lefeküdni vele de félek, h anyumék kitagadnak..... és közölték, h 1 év után aludhatunk 1 ágyban...... lehet azért csinálják ezt mert ő az első barátom és nem szeretnék ha rosszul döntenék....

de én nem szeretnék több, mint 1 évig várni..... meg a barátomtól se várhatom el, h 1 évig várjon arra, h ott aludjak náluk!!!!

volt valaki hasonló helyzetben?

én arra is gondoltam, h titokban veszítem el a szüzeségem de akkor még jobban leszídnának szerintem...... :(

17/L


2010. okt. 5. 18:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Legalább törődnek veled de akkor is már mondd meg nekik hogy nem vagy kislány mingyárt nagykorú leszel és te akarod eldönteni.


etc. etc.

2010. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Moszuke ***** válasza:

hát van ebben jó is. van egy csomó időtök hogy pettingeljetek.

felfedezitek egymás testét..

2010. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
Cseréld le a szüleidet XD
2010. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

Csajszi!

19 vagyok és a szüleim nem engedik, hogy a 29 éves barátomnál aludjak, pedig már 3 hónapja járunk. Nálunk is voltak nagy balhék, de kit érdekel?:) Ettől izgi az élet. És én őt szeretem, így megvédtem. Anyám közölte, hogy ő nem akar 9 hónap múlva babakocsit tologatni. Mit tettem? Egyszerű! Hétvégén elmentünk nővéréhez és lefeküdtem vele. Szeretem. Csupán ezért. Nem dacból, nem bosszúból. Aggódsz, hogy meg fogják tudni? Mikor? Kitől? Hogyan, ha egyszer titokban csináljátok?:) Te 17 vagy, gondold át, mit teszel. Én csak a saját tapasztalatom osztottam meg veled. Én nem bántam meg, de Te lehet megbánnád. Beszéld ezt meg a barátoddal is! 1 évet én sem várnék, bár ismétlem, Te fiatalabb vagy nálam.

Puszi

2010. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

hát anyum elakar majd 18 évesen kísérni a nőgyógyászhoz!!!!! ezt kb. 1 éve mondta..... és akkor bizots kiderül......

de szeretem és beszéltünk már róla de nekem ez így kellemetlen meg zavaró, h énis szeretném és úgy érzem kész vagyok rá és eljött az idő, de félek, h költöznöm kell ha a szüleim megtudják..... :S

2010. okt. 5. 18:53
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem feküdjetek le nyugodtan, azt hogy anyud elmegy veled nőgyógyászhoz, azt ugyis elfelejti.ha meg nem, akkor ne hagyd hogy veled mennyen.

egyszer élsz, ha szereted keféljetek.


minden szex nélküli nap veszteség.

2010. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
1 évet senki sem fog várni. Még ha szex nincs is azért egy pasinak az is sokat jelent ha a kedvese mellett aludhat el. :)
2010. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

1 évig??


Én 4 évet várok úgy a bnőmre, hogy kéthetente találkozunk.

2010. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18 évesen úgysem mondják el anyukádnak, hogy szűz vagy-e vagy sem, ráadásul nem kell, hogy engedd, hogy veled menjen. Ott fog állni a lábadnál, amíg a doki kukucskál, vagy mi?:D Ne aggódj emiatt, feküdj le a barátoddal, ha szeretnél.
2010. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A szűzhártya átszakadhat sporttól is nem muszáj ahhoz lefeküdnöd és az orvos nemhiszem megállapítja mi szakíttota át :P Anyudnak nem mondja el ha nem szeretnéd szerintem.(orvosi titoktartás)
2010. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!