Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csinálják velem ezt a...

Mért csinálják velem ezt a szüleim? Olyan maradiak!

Figyelt kérdés
21 éves lány vok és még tanuló.A problémám az,h a szüleim jó elengednek néha bulizni ,de nagyon ritkán és nem hagynak élni nincs magán életem,mindenbe beleszólnak ,még abba is h melyik fösulira v egyetemre menjek,de nem is pl.volt h bnömel már 3hete nem taliztam és mondtam h elmegyek hozzá nem engedett és mondatam h mért nem mehetek,mert h 1x legyek jó kislány ,h ne mennék már sehova,de hiszen alig mek, ha van btom is akkor is alig engednek,pedig ha pénzen van hangsúly h fizetni kell belépő,vagy nem akarnak adni pénzt...hisz álltalában btok segítenek nekem ebbe,de ök sem fizethetnek nekem mindig,de még igy sem enged.minden az én hibám,9éves hugom akármit csin.én vok hibás azárt,ha vmit még is csinál ö nincs leszidva,de ha én 5percel késöbb mosogatom el levok cseszve.most télen sok hó volt szó nélkül elhénytam havat egyedül,bnöim nvetnek h sosem kérik meg a szülei ere öket..nem is megcsinálom,de cserébe semmi, de örülök h megcsináltad..vagy vmikedves szó...pl.ma az volt h mondták h menjek ki segiteni behordani boltbol vett kaját,mondtam,h most hadd ne menjek ki mert átfagytam teljesen meg h havat elhánytam..erre ordibálás minden,h rám nem lehet számitani sosem,meg h még itt lakom azt kell csinálni amit mondana,ha nem tetszik elmehetek innen,meg h betöltötem a 18.at nem kötelesek eltartani,de közbe meg tanuljak mert nem lesz belölem semmi,hogy van ez nagyon eldurvult a helyzet már nálunk,h én nagyon megváltoztam h egyre hülyébbvagyok ahogy öregszem ezt mondják...és nagyon fáj, és nem 1x prbáltam velük megbeszélni és mindig az jött ki én mért nem vok normális gyerek...:s
2010. jan. 29. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg tanulni kéne, mert a helyesírás úgy látom nem megy.

Komolyra fordítva: költözzél el onnan, akkor majd csöndben maradnak.

2010. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hű, hát írni tényleg megtanulhatnál, mert kész szenvedés elolvasni az írásod... Amúgy tényleg megoldás lenne, hogy elköltözöl. Bejelölsz egy sulit, ami neked tetszik (már ha tovább akarsz tanulni) és elmész mellé dolgozni. Megbeszélni szerintem ezt már nem fogod tudni.
2010. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én két dologra gondolnék. Vagy nem tudják elviselni hogy felnőttél, vagy féltékenyek rád, mert fiatal vagy. Költözz el otthonról, éld a saját életed, és majd magukhoz térnek.Megbeszélni ne próbáld, mert csak rontasz a helyzeten.
2010. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megoldás lehet erre egy kollégium. Nem kerül olyan sokba, közösségben vagy és így nem leszel teljesen antiszociális. Kitartást, mert tudod a rokonait az ember nem választja, hanem mellé rendeli a sors. Az idősebb embereket pedig nem nagyon lehet már megváltoztatni.

Vagy még az jutott eszembe, hogy vállalhatnál diákmunkát kb.4órában, s akkor lenne zsebpénzed.

2010. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!