Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
elegem van anyámból meg a hülye pasijából, amióta a pasi itt van azóta anyu rám se néz :S, a pali meg csak kiabálni meg erősködni tud :( 16/L
2011. nov. 23. 21:41
 1/6 A kérdező kommentje:
anyunak beszélhetek, mindenre azt mondja hogy "ne vedd magadra" meg hogy "ne foglalkozz vele" és szerinte ennyivel el is van intézve, de én félek a palitól :S
2011. nov. 23. 21:46
 2/6 anonim ***** válasza:
mi az h erősködik? megütött? v mi?
2011. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen :( hétvégén azért kaptam mert szerinte túl hangos volt a zene, énmeg közöltem vele hogy ha lejeb halkítom akkor már nem hallom
2011. nov. 23. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
hallgass gépen.én is úgy.hallgatókészülékkel.fejhallgatóval.és akkor csak te hallod.be kel dugni.és akkor olan erős amit akarsz.:)
2011. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Utolsó: ez nem megoldás!

Ha azt csinálod, amit mondd, akkor mindig lesznek új dolgok, sose lehet megfelelni.


Szerintem keress egy alkalmat, mikor nincs otthon, és ülj le beszélni anyukáddal, és mondd meg neki. Ha azt mondja, ne vedd magadra, mondd, hogy megütött, mondd, hogy az nem megoldás.

Amúgy végső esetben van valami telefonszám is, amit lehet hívni...

2011. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van 1 tuti tippem. Jól figyelj:

Odalopózol hozzá és jó erősen "odarúgsz" neki, ettől biztos megszelídül. ;)

Esetleg még meg is fenyítheted hogy vigyázzon magára

2011. nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!